Turnyre sekėsi ir Gargždų jaunimui, ir senjorams

Senjorai su treneriu E. Šaukliu po apdovanojimų.

Panevėžyje rugsėjo 6–7 d. vyko Tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras, skirtas miesto gimtadieniui paminėti. Jame dalyvavo Vengrijos, Čekijos, Vokietijos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos sportininkai. Susirinko apie 150 sportininkų, tarp jų ir dešimt gargždiškių. Varžybose galėjo dalyvauti tiek jaunimas, tiek senjorai, kurie buvo suskirstyti į atskiras amžiaus grupes.

Jaunųjų grupėje tarp merginų absoliučia varžybų nugalėtoja tapo gargždiškė Lijana Jakaitė, o Akvilė Giaštautaitė ir Agneta Dotaitė iškovojo atitinkamai ketvirtąją ir penktąją vietas. Iš berniukų ketvirtoji vieta atiteko Nojui Brazdeikiui, penktoji – Žilvinui Duotui. Šiems jaunuoliams turnyras buvo gera pamoka, nes tokiose varžybose įgaunama patirties. Treneris Edvardas Šauklys džiaugėsi, kad vaikai visą vasarą plušėjo treniruotėse.

Puikiai sekėsi visiems gargždiškiams senjorams. Tarp moterų pirmąsias vietas iškovojo Kristina Basova ir Gargždų sporto mokyklos darbuotoja Jūratė Genčienė. Tarp vyrų taip pat pirmąsias vietas iškovojo Robertas Skurdenis ir Laimutis Daugėla. Senjorai varžėsi pagal amžiaus ir svorio kategorijas.

Gargždų sporto mokyklos informacija


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Tokia savaitė

Pirmąją pavasario mėnesio savaitę Lietuvoje…

Plačiau »

Vilija BUTKUVIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar labiau tvarkotės namus prieš Velykas?