Rajono Savivaldybėje – koronaviruso atvejai

Antradienio duomenimis, patvirtinti vienas užsikrėtimo koronavirusu atvejis Klaipėdos rajono savivaldybės administracijoje. 6 darbuotojai saviizoliacijoje, tačiau Savivaldybės darbas dėl to nesutrinka. Paslaugos nuotoliniu būdu ir toliau teikiamos. Dar vienas COVID-19 užsikrėtimo atvejis registruotas ir Dovilų seniūnijos darbuotojui.

„Savivaldybėje dezinfekuotos patalpos. Esame iš esmės pakeitę darbo tvarką, kad būtų atskiriami darbuotojų srautai, ir laikomės visų saugumo rekomendacijų, todėl Savivaldybės darbas nesutriko“, – sako Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Artūras Bogdanovas.

Klaipėdos rajono savivaldybė deda visas pastangas, siekdama užtikrinti darbuotojų saugumą. Darbuotojai yra aprūpinti kaukėmis, koridoriuose sumontuotos talpos su dezinfekciniu skysčiu. Taip pat Ekstremaliųjų situacijų komisija yra priėmusi sprendimą dėl darbo organizavimo. Darbuotojų yra prašoma pajutus bet kokius simptomus – karščiavimą, kosulį, nevykti į darbą.

Srautai paskirstomi taip, kad būtų užtikrintas kuo mažesnis fizinis kontaktas. Kabinetuose rekomenduotina dirbti tik po vieną žmogų, o visi, kurie gali, prašomi dirbti nuotoliniu būdu.

Lietuvoje paskelbus karantiną, nuo lapkričio 3 d. Savivaldybėje ir seniūnijose gyventojai aptarnaujami nuotoliniu būdu. Teikti prašymus, gauti konsultacijas galima el. paštu savivaldybe@klaipedos-r.lt.

Taip pat gyventojai konsultuojami telefonu (8 46) 21 11 16. Be to, dokumentus galima palikti ir Savivaldybės pašto dėžutėje, kuri pakabinta šalia įėjimo į Civilinės metrikacijos salę.

Gyventojai kviečiami naudotis ir elektroninėmis paslaugomis. Paslaugose pagal gyvenimo atvejus galima pateikti prašymus dėl išmokų, registruoti santuokas, deklaruoti gyvenamąją vietą, registruoti vaiko gimimą ir kt. O paslaugose pagal sritis išsiimti leidimus statyti, rekonstruoti statinius, licencijas mažmeninei prekybai ir kt.


Taip pat skaitykite:

UAB „Mida LT“ bendrovės gimtadienio proga pasirūpino buvusių darbuotojų sveikata
Tiesioginė Gargždų žaliaskarės įžiebimo transliacija – užkarda būriavimuisi
Koronavirusas talžo karantino skydą
Jaunimo parke – 20 medžių su skaitmenine informacija
Gaisras „Minijos“ soduose pamokė tvarkos
Gribžinių bendruomenei rūpi eismo saugumas
Apsispręskime: savo imunitetą kurti ar naikinti?
Galimos permainos Gargždų centre verslininkus sulaiko nuo investicijų pastatų remontui
Vija – gargždiškių šeimos puošmena
Bendrovė „Mida LT“ dovanoja poilsio akimirkas neįgaliųjų mamoms

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Tik eglių žibėjimas

Miestuose statomų kalėdinių eglių tema…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook