Prenumeratoriams ir reklamos, skelbimų užsakovams!

Karantino laikotarpiu „Bangos“ redakcija su klientais, prenumeratoriais, skaitytojais dirba nuotoliniu būdu. Smulkesnė informacija darbo metu teikiama tel.: 8 605 19404 , (8 46) 45 20 65, užklausą siųskite el. paštu reklama@gargzdai.lt

Reklamos, skelbimų užsakovų žiniai: visas kainas galite rasti šio tinklalapio skyrelyje „Reklama“. Už reklamą ir skelbimus užmokėkite pavedimu į UAB „Gargždų banga“ sąskaitą LT894010040200000267.

Prenumeratorių žiniai: jau vyksta 2021 m. laikraščio „Banga“ prenumerata. Kainos nurodytos šio tinklalapio skyrelyje „Prenumerata“. Agluonėnų, Kretingalės, Vėžaičių, Judrėnų, Endriejavo, Veiviržėnų seniūnijų gyventojai „Bangos“ prenumeratą gali pratęsti paskambinę mobiliajam paštininkui bendruoju Lietuvos pašto informacijos telefonu 8 700 55 400. Be to, prenumeratą galima pratęsti atvažiavus į Gargždų, Priekulės, Dovilų paštus, kurie dirba kaip ir įprastai.

Kiekvienas rajono gyventojas patogiai ir greitai „Bangos“ laikraštį Lietuvos pašte galite užsisakyti ir internetu: www. prenumeruok.lt.

Gargždiškiai, kurie prenumeruoja „Bangą“ redakcijoje, pratęsti „Bangos“ prenumeratą gali telefonu: 8 605 19404 , (8 46) 45 20 65. Apmokėjimo sąlygos bus paaiškintos žodžiu, taip pat visada galima apmokėti elektroniniu būdu.

Dėmesio! Jeigu neturite galimybės atsiųsti elektroniniu paštu asmeninių skelbimų, užuojautų, sveikinimų, juos galite įmesti į žalią dėžutę prie redakcijos durų (skelbime būtinai parašykite savo telefoną, susisieksime dėl apmokėjimo). Skaitytojų laiškus taip pat galima įmesti į dėžutę prie redakcijos durų.

Jei vis tiek kas nors yra neaišku, drąsiai dėl papildomos informacijos skambinkite į „Bangos“ redakciją darbo valandomis tel.: 8 605 19404 , (8 46) 45 20 65.

Saugokime vieni kitus. Ir nepamirškime vieni kitų.


Taip pat skaitykite:

UAB „Mida LT“ bendrovės gimtadienio proga pasirūpino buvusių darbuotojų sveikata
Tiesioginė Gargždų žaliaskarės įžiebimo transliacija – užkarda būriavimuisi
Koronavirusas talžo karantino skydą
Jaunimo parke – 20 medžių su skaitmenine informacija
Gaisras „Minijos“ soduose pamokė tvarkos
Gribžinių bendruomenei rūpi eismo saugumas
Apsispręskime: savo imunitetą kurti ar naikinti?
Galimos permainos Gargždų centre verslininkus sulaiko nuo investicijų pastatų remontui
Vija – gargždiškių šeimos puošmena
Bendrovė „Mida LT“ dovanoja poilsio akimirkas neįgaliųjų mamoms

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Tik eglių žibėjimas

Miestuose statomų kalėdinių eglių tema…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook