Prenumeratoriams ir reklamos, skelbimų užsakovams!

Karantino laikotarpiu „Bangos“ redakcija su klientais, prenumeratoriais, skaitytojais dirba nuotoliniu būdu. Smulkesnė informacija darbo metu teikiama tel.: 8 605 19404 , (8 46) 45 20 65, užklausą siųskite el. paštu reklama@gargzdai.lt

Reklamos, skelbimų užsakovų žiniai: visas kainas galite rasti šio tinklalapio skyrelyje „Reklama“. Už reklamą ir skelbimus užmokėkite pavedimu į UAB „Gargždų banga“ sąskaitą LT894010040200000267.

Prenumeratorių žiniai: jau vyksta 2021 m. laikraščio „Banga“ prenumerata. Kainos nurodytos šio tinklalapio skyrelyje „Prenumerata“. Agluonėnų, Kretingalės, Vėžaičių, Judrėnų, Endriejavo, Veiviržėnų seniūnijų gyventojai „Bangos“ prenumeratą gali pratęsti paskambinę mobiliajam paštininkui bendruoju Lietuvos pašto informacijos telefonu 8 700 55 400. Be to, prenumeratą galima pratęsti atvažiavus į Gargždų, Priekulės, Dovilų paštus, kurie dirba kaip ir įprastai.

Kiekvienas rajono gyventojas patogiai ir greitai „Bangos“ laikraštį Lietuvos pašte galite užsisakyti ir internetu: www. prenumeruok.lt.

Gargždiškiai, kurie prenumeruoja „Bangą“ redakcijoje, pratęsti „Bangos“ prenumeratą gali telefonu: 8 605 19404 , (8 46) 45 20 65. Apmokėjimo sąlygos bus paaiškintos žodžiu, taip pat visada galima apmokėti elektroniniu būdu.

Dėmesio! Jeigu neturite galimybės atsiųsti elektroniniu paštu asmeninių skelbimų, užuojautų, sveikinimų, juos galite įmesti į žalią dėžutę prie redakcijos durų (skelbime būtinai parašykite savo telefoną, susisieksime dėl apmokėjimo). Skaitytojų laiškus taip pat galima įmesti į dėžutę prie redakcijos durų.

Jei vis tiek kas nors yra neaišku, drąsiai dėl papildomos informacijos skambinkite į „Bangos“ redakciją darbo valandomis tel.: 8 605 19404 , (8 46) 45 20 65.

Saugokime vieni kitus. Ir nepamirškime vieni kitų.

SEO reklama Digital Star


Taip pat skaitykite:

Senjorų vakcinacija: vieni džiaugiasi, kiti atsisako
Saugi kaimynystė – ne tik užkarda, bet ir bendrystė
Darom iki galo!
Drevernoje įsibėgėjo šaktarpis
Kultūros paveldas: kokie darbai planuojami šiais metais?
Gargždų PSPC pradeda registraciją skiepijimui internetu
Žemės ūkio sektoriuose – pandemijos grėsmių pasekmės
Minija iš krantų neišėjo

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Trąšos

Nepaisant to, kokį šaršalą kelia Stambulo konvencija, karantino…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook