Prasideda Gargždų daugiafunkcio centro projektavimas

Prasideda Gargždų daugiafunkcio centro projektavimas

Klaipėdos rajono savivaldybė pasirašė sutartį su įmone, projektuosiančia Gargždų daugiafunkcį centrą. Savivaldybė rangovui kelia užduotį suprojektuoti modernią, šiuolaikišką ir funkcionalią sporto bei laisvalaikio erdvę mieste. Sutarties vertė – kiek daugiau nei 79 tūkst. eurų, o projektas turėtų būti pateiktas rudenį. Tik jį gavus, bus skelbiamas konkursas ir ieškomas rangovas, kuris statys daugiafunkcį centrą.

Daugiafunkcio Gargžduose procesas įgauna vis didesnį pagreitį. Praėjusią savaitę Savivaldybė pasirašė sutartį su projektuotojais, dirbsiančiais prie šio objekto. Konkursą laimėjo UAB „Synergy Solutions“, įmonė, kuri projektuoja ir Tauragės multifunkcį sporto ir kultūros kompleksą. Jau įvyko ir pirmasis susitikimas su įmonės architektais. Jiems buvo išsakyti Savivaldybės lūkesčiai, susitarta dėl etapų ir terminų.

„Mūsų noras – startuoti kuo greičiau. Susitarta, kad pirminę savo viziją, kaip galėtų atrodyti daugiafunkcis centras, projektuotojai pateiks jau po mėnesio. O dar per ateinančius tris mėnesius jie šiuos projektinius pasiūlymus turės suderinti su visuomene ir pradėti rengti techninį projektą. Kitaip tariant, jei procesas bus sklandus, jau šį rudenį galėtumėme skelbti konkursą ir pradėti ieškoti rangovo, kuris statytų daugiafunkcį centrą“, – sako Administracijos direktorius Artūras Bogdanovas.

Norima, kad Gargžduose iškilsiantis daugiafunkcis centras būtų kuo funkcionalesnis, t. y. kad jame būtų galima vykdyti kuo daugiau veiklų, – ir ne tik sporto, bet ir laisvalaikio. Todėl Savivaldybė kelia užduotį suprojektuoti dviejų aukštų ir trijų korpusų pastatą. Viename iš korpusų planuojamas keturių takelių ir 25-ių metrų ilgio baseinas. Čia įsikurtų ir sveikatingumo zona su sūkurine vonia, hidromasažiniu baseinu, pirčių zona. Prie baseino bei SPA zonos numatomos ir patalpos medicinos pagalbai, treneriams, gelbėtojams, personalui, persirengimui. O vestibiulio korpuse, be įprastų patalpų kasoms, rūbinei ar apsaugos postui, atsirastų ir kūno rengybos salė.

Dar vienas korpusas būtų skirtas išimtinai sportinei veiklai. Jame planuojama įrengti NKL lygio varžyboms tinkančią sporto salę su nemažiau nei 800-ais mobilių sėdimų vietų žiūrovams. Kadangi salę planuojama dalinti į dvi erdves, tai čia galėtų vykti ne tik krepšinio, bet salės futbolo, kitų sporto šakų varžybos, treniruotųsi komandos. Šalia šios salės turi būti numatytos patalpos sporto komandų rūbinėms, persirengimui, teisėjams, dopingo kontrolei, žiniasklaidai, vaizdo ir garso operatoriams.

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija


Taip pat skaitykite:

Rinkimų drama baigėsi P. Gražulio pergale:  R. Petrauskienė sustoti neketina
Panaudotoms žvakidėms – specialūs konteineriai kapinėse
Pertekliniai ženklai prie įstaigų
Jaunieji gargždiškiai – II lygos nugalėtojai
Lietuvos vyrų tinklinio čempionate – setas su 70 taškų
Veiviržėniškės gėlės – įvairioms progoms
Apdraudusieji ūkinius gyvūnus gali susigrąžinti dalį išlaidų
Kai išgyveni tai pats, – į ligą žiūri kitomis akimis
Džiaugiuosi, kad mečiau, ir raginu tave padaryti tą patį
Konsultavimo paslaugos kaime –  abipusė nauda

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Kaip pavadinsi, taip nepagadinsi?

Seimo rinkimų antrojo turo Klaipėdos…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook