Veiviržėnuose – žaliasis piknikas

Veiviržėnai tris šio savaitgalio dienas ketina skirti savo miestelio šventei. Tad jau šį penktadienį 21 val. veiviržėniškiai šventę pradeda neįprastu pikniku. Į miestelio centrą veiviržėniškius ir svečius nuoširdžiai bendrystei kviečia ne tik dainos ir šokiai, bet ir filmas po atviru dangumi. Šventės išskirtinumas – dėmesys žaliai spalvai, savos vaišės, kuriomis bus pasidalinta su pikniko kaimynais.

Kaip „Bangai“ teigė Veiviržėnų kultūros centro direktorė Laura Netalimova, šiemet susirinkime buvo nuspręsta rinktis kitokį renginio formatą. „Ketverius metus kasmet rodydavome filmus. Šiemet nusprendėme, jog vietinių žmonių susibūrimai skatina bendruomeniškumą, todėl rinkomės buvimą kitokioje erdvėje su kitokiais patyrimais“, – kalbėjo vadovė.

Planuojama, jog į renginį atvyks apie 150 žmonių. „Slėnyje organizuodavome vakarus su automobiliais, tad būdavo kitokia koncepcija. Šiemet bandome dar kitaip – irgi filmo demonstraciją, tačiau kitokia forma: pasirinkome pikniką miestelio centre, – teigė Kultūros centro direktorė tikėdamasi, kad žmonės susidomės siūloma veikla, jiems patiks. – Juk tradicijos nuo tokių dalykų ir prasideda.“

Organizatoriai iš Vilniaus pakvietė muzikinį duetą „Agna Duo“. „Vėliau lauksime, kol sutems, ir stebėsime režisieriaus John Carney filmą „Dar kartą, iš naujo“, – scenarijumi dalijosi direktorė.

„Žinoma, pikniko dalyvių aprangoje norėtume pastebėti žalią spalvą, galbūt tai bus ir dekoracijoje, tačiau dabar tik palieku užuominą. Juk būtent vasarą vyrauja žalia spalva: medžiai, krūmai, gėlės, todėl žalia apranga įprasmintų mūsų šiųmetę idėją“, – akcentavo L. Netalimova, pridurdama, jog bus suteikti žali pledai, kėdės, staliukai, todėl šventės dalyviams belieka atsinešti tik geros nuotaikos gūsį.

Robertas MACIUS


Taip pat skaitykite:

J. Ruškys: Gargžduose teritorijos planuojamos kompleksiškai
Kitą rudenį Klaipėdos rajone duris turėtų atverti nauja mokykla
Tarybos posėdyje – klounada prieš rinkimus: remontuojamą Gargždų Kvietinių gatvę politikas siūlė pavadinti Liberalų
Tarybos nariams  S. Karbauskui ir  V. Kurai – grėsmė netekti mandato
Apie prieštvaninius milžinus
Tautinių bendrijų išskirtinumas atsiskleidė Veiviržėnuose
Klaipėdiečiui fotomenininkui atminti – parodos ir albumas
Savo kančią įprasmina padėdama sergantiems vaikams
O ką jūs, jaunuoliai, mainais į mažulę?
Jaunieji kuršiai būrelyje įveikia bet kokias baimes
Sporto centro ugdytiniai kovojo Lietuvos pirmenybėse
Ir dekoratyvios, ir maistingos
Gardžiuokimės su su gargždiške moksleive Toma
Rašytojas savo kailiu pajuto kibernetinių užpuolikų smūgį

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Neminėkite vien bloguoju

Ramybė gamtoje vis labiau įsiviešpatauja,…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook