Veiviržėniškių amatininkų vakaras Gargžduose nesulaukė dėmesio

Labai daug gražių akimirkų iš šeštadienį vykusios Obuolių šventės. Visur matyti daug gargždiškių ir atvykusiųjų į Gargždus, taip pat rajono valdžios atstovų. O šios šventės išvakarėse Gargždų kultūros centre vyko Klaipėdos rajono amatų centro meistrų darbų parodos „Veiviržėnų kūrybinis ruduo“ atidarymas.

Savo darbus atvežė ir pristatė septynios tautodailininkės. Tai buvo pynimo iš vytelių, tapybos, lėlių, audimo, keramikos, odos ir mezgimo darbai. Susirinkusiesiems koncertavo Gargždų muzikos mokyklos Veiviržėnų skyriaus mokytojų kapela. Solo kanklėmis skambino Ingrida Kurienė. Buvo nuostabus vakaras, tik vienintelis minusas – nebuvo norinčiųjų pamatyti gražių darbų ir paklausyti puikios muzikos. Vakaras buvo nemokamas, tačiau į jį susirinko beveik vien veiviržėniškiai, kurie šiais darbais gali grožėtis kasdien...

Manau, jog būtų atsiradę nemažai norinčiųjų dalyvauti šioje šventėje, tačiau tam nebuvo informacijos. Buvo tik skelbimas ant Kultūros centro lango, kuris ne visiems pastebimas.

Yra labai daug suinteresuotų ir lankančių visus nemokamus renginius žmonių, bet jiems reikia tinkamai pateikti informaciją. Manau, jog Kultūros centras, organizuodamas renginį, turi pasirūpinti ir informacijos sklaida gyventojams. Rajono laikraštis „Banga“ visada informaciją apie tokius nemokamus renginius skelbia kaleidoskope.

Nuoširdžiai visų gargždiškių, nedalyvavusių renginyje, vardu dėkoju Veiviržėnų amatų centro amatininkėms už gražų renginį ir labai atsiprašau už tuos, kas savo darbo nepadarė iki galo. Atsiprašau ir už rajono vadovus, kurie nerado laiko pagerbti žmonių, puoselėjančių liaudies meną.

Vilma DAUKŠIENĖ


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Kol šviečia saulė – reikia taisyti stogus

Pakalbėkime apie Europą, nes tai mūsų namai, o ne „kažkas ten Briuselyje“. Nėra namų be dūmų, bet jie kažkada išsisklaido.…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar jau maudėtės jūroje?