„Vaivorykštės“ gimnazijai vadovaus Ona Sturonienė

Trečiadienį Klaipėdos rajono savivaldybėje vyko konkursas Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos vadovo pareigoms eiti. Konkurse dalyvavo du kandidatai – Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro Tęstinio skyriaus vedėjo pavaduotojas dr. Kęstutis Trakšelys ir Tauragės suaugusiųjų mokymo centro direktorė Ona Sturonienė.

Fortūna tądien buvo O. Sturonienės rankose, ji užims nuo 1992 m. „Vaivorykštei“ vadovavusios Irenos Pintverytės vietą. „Kaip ir kiekvienas žmogus noriu augti ir tobulėti. „Vaivorykštės“ gimnazija puiki, rezultatai patys kalba už save. Be to, nors šiuo metu gyvenu Šilalėje, mane visada traukė pajūris. Ne veltui pedagogikos mokiausi būtent Klaipėdoje. Tad kol sezonas leis, važinėsiuosi į darbą, vėliau neatmetu galimybės įsigyti būstą galbūt Klaipėdoje“, – svarstė O. Sturonienė.

Ji pripažino, kad laimėti konkursą nebuvo lengva, jaudulys pliusų taip pat nepridėjo. „Labai džiaugiuosi, kad man pavyko. Pokyčiams jau seniai ruošiausi. Mano pačios trys vaikai užauginti, visi turi aukštąjį išsilavinimą, gerus darbus. Būtent jie mane ir paskatino nesustoti, neužsisėdėti vienoje vietoje, išnaudoti savo potencialą ir galimybes. Nacionalinėje mokyklų vertinimo agentūroje kompetencijų vertinimą išlaikiau dar prieš dvejus metus ir žvalgiausi naujos darbo vietos“, – atvirai „Bangai“ pasakojo būsimoji „Vaivorykštės“ gimnazijos direktorė.

O. Sturonienė dar 2003 metais įgijo edukologijos bakalauro kvalifikacijos laipsnį ir auklėtojo profesinę kvalifikaciją, taip pat socialinio darbo magistro kvalifikacinį laipsnį, socialinio pedagogo profesinę kvalifikaciją. Ji yra Lietuvos nuotolinio ir e-mokymosi (LieDM) asociacijos tarybos, Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijos (LSŠA) narė, Tauragės Senjorų Trečiojo amžiaus universiteto pirmininkė. Nuo 2017 m. – Lietuvos suaugusiųjų mokymo centrų vadovų asociacijos (LSMCVA) tarybos narė.

O. Sturonienės kandidatūrą dar turės patvirtinti Klaipėdos rajono savivaldybės taryba.

Agnė ADOMAITĖ


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Pamirštas gimtadienis

Tik įsivaizduokite: intensyviai ruošiatės gimtadienio šventei, susitvarkote kambarius,…

Plačiau »

Agnė ADOMAITĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas