Trumpiausiame posėdyje – įpareigojimas merui

Trumpiausiame posėdyje – įpareigojimas merui

Savivaldybės pusrūsyje įrengtos naujos patalpos Tarybos narių susibūrimams, čia perkeltos ir jų pašto dėžutės. Remontas atsiėjo apie 12 500 eurų.

 

Ketvirtadienį vykusiame bene trumpiausiame šių metų neeiliniame Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos posėdyje per dešimtį minučių vienbalsiai sugebėta apsvarstyti vienintelį darbotvarkės klausimą ir tuo pačiu merui duoti atsakomybės pamoką ginant rajono gyventojų interesus. Po posėdžio vietos politikų laukė maloni staigmena – pagerintos jų darbo sąlygos.

Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas informavo, kad iš Susisiekimo ministerijos gautame rašte iki lapkričio 22 dienos Savivaldybei būtina deleguoti rajono merą į Išorinio Klaipėdos valstybinio jūrų uosto plėtros projekto įgyvendinimo komisiją. Kadangi eilinis Tarybos posėdis vyks tik šio mėnesio 30 dieną, dėl minėto reikalavimo teko anksčiau sušaukti neeilinį.

Visą straipsnį skaitykite šeštadienio „Bangos“ 8 puslapyje.


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Šimtmečio emigrantai

Turėtume šokti iš džiaugsmo: oficialiosios statistikos duomenimis, šių metų pirmąjį pusmetį imigracija į Lietuvą išaugo dvigubai, o emigracija sumažėjo ketvirtadaliu.…

Plačiau »

Virginija LAPIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar domitės Popiežiaus vizitu?