Trečioji „Gargždų“ pergalė

Trečiąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo Eriko Kubiliaus treniruojama „Gargždų“ (3-0) komanda. Ji savoje aikštėje 74:71 (19:16, 13:21, 25:19, 17:15) įveikė be pergalių liekančią pirmenybių debiutantę Vilkaviškio „Perlo“ (0-3) ekipą.

Po dviejų kėlinių Vilkaviškio krepšininkai dar pirmavo 5 taškais (37:32), bet antrąją rungtynių pusę šeimininkai pradėjo atkarpa 8:2 ir išsiveržė į priekį 40:39.

Iki mačo pabaigos likus 8 minutėms rezultatas dar buvo lygus 80:80, bet Arvydas Kačinas pelnė du dvitaškius, Eimantas Žilius pridėjo dvi taiklias baudas, dvitaškį bei tritaškį, o „Gargždai“ spurtavo 11:0 ir atitrūko 71:60.

Likus 70 sekundžių „Perlas“ priartėjo iki 3 taškų, bet Mantas Ruikis pasižymėjo dvitaškiu.

Paskutinėmis sekundėmis Povilas Gaidys dar įmetė tritaškį, tačiau tai susitikimo nugalėtojo nepakeitė.

• „Gargždai“: Mantas Ruikis 16 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Modestas Kumpys 15 (9 atk. kam.), Eimantas Žilius 13, Arvydas Kačinas, Ernestas Bružas ir Oskaras Pleikys po 8.
  • „Perlas“: Ignas Bilinskas 15, Povilas Gaidys 14 (13 atk. kam.), Šarūnas Valunta 12 (7 kld.), Edgaras Stanionis 11, Martynas Linkevičius 10 (11 atk. kam.).