Tarptautinio turnyro medaliai

Varžybų dalyviai su treneriu E. Šaukliu ir trofėjais.

Panevėžyje vyko tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras, skirtas miesto gimtadieniui. Dvi dienas varžėsi apie 150 įvairaus amžiaus dalyvių.

Moterys nuo 30 metų, o vyrai nuo 35 metų varžėsi atskiroje senjorų grupėje. Gargždams atstovavo po tris jaunimo ir senjorų grupės sportininkus. Jaunimo grupėje III vietą svorio kategorijoje iki 59 kg iškovojo Akvilė Giaštautaitė, II vietą svorio kategorijoje iki 55 kg – Agneta Dotaitė. Čempione svorio kategorijoje iki 71 kg tapo Lijana Jakaitė. Ji iškovojo ir absoliučios nugalėtojos taurę tarp 21 dalyvės.

II vieta senjorų grupėje svorio kategorijoje iki 89 kg džiaugėsi Robertas Skurdenis. Moterys nebuvo skirstomos pagal svorio kategorijas, o vertinamos pagal Sinklerio (meistriškumą) lentelę. Čempione tapo Gabrielė Solovej, o III vietą iškovojo Viktorija Survilienė.

Varžybos šiuo sunkiu metu sportininkams labai reikalingos. Kaukės apsunkina gyvenimą, bet sunkiaatlečiai pabuvo miesto šventėje, dalyvavo varžybose ir už tai dėkingi Sporto centro direktoriui Vaidui Liutikai.