2020 Liepos 09
Kartu su 7 Žemaitijos rajonuose 25 000 egz. tiražu platinamu spalvotu informaciniu-reklaminiu savaitraščiu 

Svarbi informacija dėl Agluonėnų, Endriejavo, Judrėnų, Veiviržėnų, Vėžaičių, Kretingalės pašto darbo

Nuo gruodžio 3 d. Agluonėnų, Vėžaičių, Endriejavo, Judrėnų, Veiviržėnų Kretingalės paštai įprastose vietose dirbs tik atvažiavus mobiliajam paštininkui (žiūrėkite pateiktą grafiką). Minėtų vietovių gyventojams visas pašto paslaugas, tarp jų ir laikraščio prenumeratą bei pristatymą teiks mobilusis laiškininkas.

Gyventojai mobilųjį laiškininką galės išsikviesti į namus dėl šių pašto paslaugų: norėdami išsiųsti laišką ar siuntinį, registruoti siuntą ar sumokėti mokesčius, gauti įvairias socialines išmokas ir pensijas.

Per mobilųjį laiškininką reikės užsakyti ir leidinių prenumeratą (žinoma, taip pat ir Klaipėdos rajono laikraštį „Banga“), sumokėti mokesčius, gauti įvairias socialines išmokas ir pensijas.

Norint išsikviesti mobilųjį laiškininką, reikės skambinti bendruoju Lietuvos pašto informacijos numeriu 8 700 55 400 arba rašyti el. paštu info@post.lt ir operatorius užregistruos iškvietimą. Laiškininko iškvietimas nieko nekainuoja. Pašto paslaugų įkainiai nesikeičia. Prieš atvykdamas laiškininkas klientui pasiskambins, kad planuojamu laiku jis būtų namuose.

Priekulės, Gargždų, Dovilų paštai dirbs kaip ir anksčiau savo pastatuose ir tuo pačiu grafiku. Tuose paštuose Jūs, nors gyvenate ir vietovėse, kurias aptarnauja mobilusis paštininkas, taip pat galite užsiprenumeruoti Klaipėdos rajono laikraštį „Banga“ savo adresu. Mobilusis laiškininkas užprenumeruotą leidinį Jums atneš į namus.

Jeigu kyla neaiškumų, turite klausimų, kaip per mobilųjį paštininką užsisakyti laikraštį, skambinkite į „Bangos“ redakciją telefonu 8 605 19404 (darbo valandomis).

Klaipėdos rajono mobiliųjų laiškininkų pastovėjimo vietos

Pašto pavadinimas, kuris bus pertvarkomas

Pašto paslaugų teikimo vietos adresas

Mobiliojo laiškininko pastovėjimo LAIKAS

Agluonėnų paštas

Mokyklos g. 4, Agluonėnai, 96020 Klaipėdos r. sav.

14.00–14.30
Endriejavo paštas

Mokyklos g. 3, Endriejavas, 96035 Klai pėdos r. sav.

14.00–14.30
Judrėnų paštas

Mokyklos g. 4, Judrėnai, 96032 Klaipėdos r. sav.

15.00–15.30
Kretingalės paštas

Klaipėdos g. 12, Kretingalė, 96044 Klaipėdos r. sav.

11.00–11.30
Veiviržėnų paštas

Laisvės g. 4, Veiviržėnai, 96026 Klaipėdos r. sav.

15.00–15.30
Vėžaičių paštas

Gargždų g. 25, Vėžaičiai, 96008 Klaipėdos r. sav.

9.30–10.00

DĖMESIO! Jeigu tuo laiku gyventojų mobilaus laiškininko pastovėjimo vietoje susirinks daugiau, laiškininkas bus tiek, kiek reikės laiko juos aptarnauti. Visą kitą laiką jis skirs gyventojams namuose aplankyti pagal jų iškvietimą arba dirbdamas įprastą darbą – pristatydamas siuntas, prenumeratą arba socialines išmokas. Šioms paslaugoms atskirai iškvietimo nereikia.


Taip pat skaitykite:

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Gera, kur mes

Ką jau ką, o gražias…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook