Šokis – būdas atrasti savo unikalumą

K. Ambrozaitė profesionaliai šoka jau 14 metų.

Kristina Ambrozaitė profesionaliai šoka jau 14 metų. Talentinga jaunoji šokėja atstovauja Lietuvai įvairiuose konkursuose ir moko šokti vaikus. „Šokis man leido suprasti, kokia esu asmenybė, leido suvokti savo unikalumą. O nuo tada prasidėjo džiugūs pokyčiai ir asmeniniame gyvenime“, – sako pašnekovė.

– Kuo Tave patraukė šokis?

– Dažnai mėgstu sakyti, kad ne aš atradau šokį, bet jis mane susirado ir nepaleidžia iki šiol. Ši veikla įtraukia galimybe save atrasti vis kitomis spalvomis. Šokis man jau nebėra tik užsiėmimas, tai jau tapo didele gyvenimo dalimi bei nuolatiniu augimu. Trejus metus dirbu su vaikais. Tai dar labiau parodė, kaip iš tikrųjų myliu šokį ir kaip yra gera juo dalintis su kitais.

– Kokią šokių rūšį ir kodėl pasirinkai?

– Aš jau 14 metų profesionaliai užsiimu pramoginiais ir sportiniais šokiais. Vos 3,5 metukų darželyje mano talentą šokti ir susidomėjimą pastebėjo grupės auklėtoja, o vėliau ir vienas treneris, kuris vesdavo būtent pramoginių ir sportinių šokių užsiėmimus. Jis galiausiai ir pakvietė mane šokti jo šokių klube.

– Turbūt jėgas išbandai ir konkursuose?

– Iki 15 m. teko dalyvauti tik Lietuvoje vykstančiuose konkursuose, kuriuose būdavau finalininkė bei prizininkė. Esu laimėjusi Lietuvos sportinių 10 šokių pirmenybių titulą. Šiuo metu daugiau dalyvauju tarptautinėse varžybose ir atstovauju Lietuvai.

– Kaip įsivaizduoji kelerius artimiausius veiklos metus? Kokie tikslai bei ambicijos?

– Šiuo metu esu labai įdomiame gyvenimo etape, kai mano, kaip šokėjos, gyvenimas sparčiai keičiasi. Kol kas pagrindinis tikslas – kartu su partneriu daugiau keliauti, dalyvauti įvairiose tarptautinėse varžybose, dirbti su geriausiais pasaulinio lygio šokio specialistais bei užsiauginti savo, kaip poros, įvaizdį.

– Galbūt turi autoritetų šokio srityje? Jei taip, kas jie ir kodėl?

– Autoritetai įkvepia ir dar labiau motyvuoja. Būtent toks žmogus buvo mano mylimas treneris Vilius Ignatavičius. Jis tiesiog įskiepijo meilę šokiui ir buvo tarsi antras tėtis, kuris visą laiką palaikydavo, kad ir kokioje situacijoje atsidurdavau. Deja, prieš 2 metus jis netikėtai mirė, ir tai turbūt yra viena skaudžiausių netekčių mano gyvenime. Šokdama aš gerbiu jo atminimą ir toliau šoksiu, taip atiduodama pagarbą jam ir jo įdėtam darbui.

Antroji mano ikona – tai Karina Smirnoff – šokių pasaulyje labai gerai žinoma šokėja, kelis kartus pasaulio Lotynų Amerikos šokių čempionė. Žaviuosi ja kaip moterimi, daug pasiekusia ne tik šokių pasaulyje, bet ir gyvenime. Neįsivaizduoju geresnio pavyzdžio sau. Teko vieną kartą su ja padirbėti ir tai buvo kol kas viena įsimintiniausių pamokų mano gyvenime. Svajoju, gal ateityje pavyks su ja bendradarbiauti.

– Koks Tavo pomėgis, kaip leidi laisvalaikį?

– Esu iššūkius mėgstantis žmogus. Be galo mėgstu įvairias kitas sporto šakas, pavyzdžiui, krepšinį, kartingus, laipiojimą sienomis, nuotykių parkuose ir... dainavimą. Tačiau šokis užima didžiąją laiko dalį, tad nebėra laiko lavinti savo balso.

Aistė NOREIKAITĖ

Asmeninio archyvo nuotr.


Taip pat skaitykite:

Justas Ruškys: Gargždai išsineria iš podukros rūbo
Linčo teismai internete gali prišaukti atsakomybę
Šilutėje – interaktyvios ekskursijos
Veiviržėnuose apsigyvenę darbininkai: vieniems patinka, kitiems neįtinka
„NEO GROUP“: investicijos tęsiamos ir sumažėjus apyvartai
Atriedėję paspirtukai pelnė  gargždiškių palaiminimą
Baudė neblaivius vairuotojus ir dviratininkus
Auksoro medus ir fizika
Litvakų kultūros paveldas ir jo atspindžiai Žemaitijoje
Kretingalės muzikos festivalyje – ne tik klasika
Rajono abiturientams matematikos riešutų gliaudymas nesisekė: neišlaikiusiųjų egzamino daugiau nei šalyje
Krikščioniškos pilnatvės kupina rugpjūčio pradžia Gargžduose
Lapiškiai mėgavosi naujomis patirtimis
Patyriminėje stovykloje – išsilaisvinimas iš ribų
Jubiliejinėje regatoje –  17 kilometrų plaukimas
Gardžiuokimės su Girkalių bendruomene

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

2+2 lygu 5?

Jau rugpjūčio 22 d. Gargždų Minijos slėnyje koncertuosiantis…

Plačiau »

Agnė ADOMAITĖ

Bendraukite su mumis Facebook