Septintokų naktis mokykloje

Vėlų penktadienio vakarą Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos 7 klasės mokiniai, įkūniję garsius aktorius, žymius dainininkus, gydytojus, baikerius, skolų išieškotojus ir kitus personažus, rinkosi į antrus metus klasės vadovės organizuojamą renginį „Naktis mokykloje“.

Vakarėlis prasidėjo iškilmingu himnu, kurį sukūrė patys moksleiviai. Plojimų ir fotoblyksčių negailėjo tėvai. Po vakarėlio atidarymo vyko prisistatymų šou, kurį vainikavo į šventę atvykusi džiazo karalienė Ela Fitžerald su daina „Allof me“.

Po sočių naktipiečių vyko lobio paieška pagal pateiktas nuorodas, naudojant gimnazijos evakuacijos planą. Tą naktį sėkmė buvo nusigręžusi, ir lobio niekas nerado, bet liūdėti nebuvo kada, nes laukė šokiai-pokiai ir žaidimai.

Išbarstę energiją šokių aikštelėje, susėdome sekti pasakos. Joje dominavo meilės pliūpsniai, bet pasirodė ir neapykantos krislų, tačiau pasaka visgi baigėsi laimingai.

Auštant veiduose šmėsčiojo nuovargis. Sukaupę paskutines jėgas tvarkėme linksmybių vietą, papusryčiavome. Bejėgiai, bet linksmi užtraukėme klasės himną ir juo uždarę vakarėlį skubėjome namo į sapnų karalystę.

Ne pamokų metu stebėdama auklėtinius geriau juos pažįstu, suprantu jų lūkesčius, baimes ir džiaugsmus, matau jų emocijas, paauglystės metu išryškėjusias charakterio savybes, meilės trikampius. Bendrystė ir pažinimas mums padeda įveikti visus sunkumus.

Klasės vadovė Diana VEPŠTIENĖ


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Šimtmečio emigrantai

Turėtume šokti iš džiaugsmo: oficialiosios statistikos duomenimis, šių metų pirmąjį pusmetį imigracija į Lietuvą išaugo dvigubai, o emigracija sumažėjo ketvirtadaliu.…

Plačiau »

Virginija LAPIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar žinote, kada vyks savivaldos rinkimai?