Seni išmanieji telefonai – kaip juos panaudoti?

Foto: Shutterstock.com

Nors išmanusis telefonas nėra labai pigus pirkinys, žmonės mėgsta keisti telefonus kartą per dvejus metus ir netgi dar dažniau. Dėl šios priežasties kažkada gal net 1000 eurų kainavę išmanieji telefonai dabar visiškai sveiki ir veikiantys guli kiekvienų namų stalčiuose nenaudojami – kasdieniam naudojimui jie per seni, o parduodami gausite vos keletą dešimčių eurų. Tai ką daryti? Kaip juos išmaniai panaudoti?

Pasinaudokite funkcijų gausa

Pradėkime nuo to, kad ir seni išmanieji telefonai turi gausybę funkcijų – vaizdo kamera, diktofonas, programėlių palaikymas, prieiga prie interneto ir t. t. Na, o pasitelkus šiek tiek kūrybiškumo, tokias funkcijas galima panaudoti labai universaliai. Tai ne tik suteiks patogumo kasdienybėje, bet ir leis sutaupyti!

Nuotolinio valdymo pultelis

Bet kurioje išmaniojo telefono programėlių parduotuvėje galite rasti programėles, kurios leidžia patį telefoną naudoti kaip nuotolinio valdymo pultelį televizoriui, magnetolai bei kitiems prietaisams namuose arba darbe. O geriausia dalis ta, kad vienu telefonu galite valdyti kone visus prietaisus kambaryje – nereikia kelių rūšių nuotolinio valdymo pultelių!

Stebėjimo kamera

Turbūt vienas „kiečiausių“ būdų panaudoti seną išmanųjį telefoną yra įmontuoti jį kaip stebėjimo kamerą. Galite parsisiųsti bet kokią stebėjimui skirtą programėlę ir ją įjungti – kai kurios programėlės pradeda įrašinėti atsiradus judesiui bei suteikia kitų puikių funkcijų pasirinkimą. Tiesiog įjunkite programėlę ir nukreipkite kamerą į vietą, kurią norite stebėti nuotoliniu būdu. Taip sutaupysite pinigų pirkdami brangias stebėjimo kameras!

Išorinis diskas

Išoriniai kietieji diskai gali pasiūlyti 500, 700 ir net daugiau nei 1000 GB atminties jūsų nuotraukoms, vaizdo įrašams ir kitiems svarbiems failams. Tačiau nepamirškite, kad išmanieji telefonai taip pat gali pasiūlyti 16, 64 ar net per 100 GB vidinės atminties. Jeigu neįsivaizduojate, kaip ir kur panaudoti seną išmanųjį telefoną – jis visada puikiai tiks jūsų nuotraukoms ir dokumentams saugoti.

Foto: Unsplash.com

Sugalvokite patys

Kiekviena funkcija sename išmaniajame telefone gali būti naudojama jūsų poreikiams – reikia tik sugalvoti kaip. Senus telefonus keičiame naujais tik dėl morališkai pasenusios programinės įrangos arba noro atsinaujinti, todėl, dažniausiai, visos funkcijos telefonuose veikia. O jeigu manote, kad laikas atsinaujinti ir jums – kviečiame apsilankyti internetinėje parduotuvėje Senukai.lt ir pamatyti, kokie naujausi išmanieji telefonai siūlomi šiandien.

Užs. GB Nr.048766


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Pasikartojantys motyvai

Apie kartų interesų susikirtimus, skirtingas…

Plačiau »

Virginija LAPIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar esate pozityvus žmogus?