Seimo nario mandato sieks 11 pretendentų

Liepos 5 dieną baigėsi pareiškinių dokumentų priėmimas dėl pretendavimo į Seimą Klaipėdos rajone. Iš viso dėl Seimo nario mandato varžysis 11 pretendentų. Apie devynis iš jų jau rašėme anksčiau, dabar pristatome du, kurie pareiškinius dokumentus pateikė vėliau.

Lietuvos žaliųjų partijos iškeltas pretendentas S. Povilaitis.Skatintų ekologijos plėtrą

Karklėje gyvenantis Lietuvos žaliųjų partijos (LŽP) iškeltas pretendentas Saulius Povilaitis teigė, jog jam svarbiausia – šeima ir gamtos puoselėjimas. „Dėl itin didelės taršos palikome kone gimtuoju tapusį Vilnių ir pasirinkome gryną orą, jūrą, pušynus, nuostabius pajūrio žmones. Savo gyvenime pasukau „žaliąja linija“, todėl aiškiai suprantu, jog dabar svarbiau gamtai duoti bei puoselėti nei imti ir niokoti“, – kalbėjo politikas.

Su šiais keliamais tikslais susijęs ir jo darbas. „Žurnalisto ir tarptautinio verslo vadybininko kvalifikacijos darbo patirtis, visuomeninės veiklos tik padėtų geriau atstovauti rajono gyventojams. Priešingai nei visame pasaulyje pas mus politikai ekologiją ne tik ignoruoja, bet netgi priima priešingus sprendimus“, – akcentavo S. Povilaitis.

Paklaustas, kokių svarbių darbų imtųsi patekęs į Seimą, LVŽS atstovas sakė, jog imsis spartesnės daugiabučių renovacijos, skatins atsinaujinančios energetikos, netaršaus transporto, ekologinio ūkininkavimo, žaliojo turizmo ir rekreacijos plėtrą.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Klaipėdos rajono skyriaus iškeltas pretendentas R. Daubaris. Vyktų darbų tęstinumas

Dabartinis Savivaldybės tarybos narys Raimundas Daubaris, iškeltas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Klaipėdos rajono skyriaus, „Bangai“ pasakojo, jog vykdys anksčiau pradėtas veiklas. „Tęsčiau darbus, kuriuos pradėjo buvęs Seimo narys Bronius Markauskas. Manau, jog ir toliau reikia išlaikyti bei nuolat stiprinti ryšį tarp Seimo ir Vyriausybės bei vietinės valdžios ir žmonių. Visa tai buvo vykdoma, rajone matėsi įdirbis. Vyks darbų tęstinumas“, – kalbėjo R. Daubaris.

Pretendentas į kandidatus dėl vietos Seime sakė, jog jo iškėlimas buvo skyriaus sprendimas. „Pats nesiveržiau, nes turiu gana nemažai darbo rajone, kadangi esu Tarybos narys. Kandidatuoju todėl, nes taip nusprendė skyrius. Esu LVŽS Klaipėdos rajono skyriaus pirmininkas, todėl galutinai nutariau mums atstovauti“, – atskleidė politikas.

R. Daubaris teigė, jog daugiau nei 2 metus dirbo Broniaus Markausko patarėju, todėl jau žino tikrąją Seimo „virtuvę“: „Teko bendrauti ir su Vyriausybės vadovais, darbuotojais, todėl nematau jokios bėdos pakeičiant aplinką.“

48-ame „Bangos“ numeryje pristatėme 9 pretendentus: Lietuvos socialdemokratų darbo partijos – Vaclovą Dačkauską, Lietuvos socialdemokratų partijos – Ligitą Liutikienę, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų – Rasą Petrauskienę, Darbo partijos – Valdą Rimkų ir LR liberalų sąjūdžio – Justą Ruškį. Taip pat rašėme ir apie save išsikėlusius pretendentus į kandidatus – Kazimierą Juraitį, Gintautą Kniukštą, Kristupą Augustą Krivicką bei Martyną Pocių. Jie visi dar turi surinkti 1000 rinkiminių parašų, kad galėtų tapti pilnateisiais kandidatais.

Robertas MACIUS


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Užteks trypčioti!

Kaip krenta rudeniniai medžių lapai,…

Plačiau »

Agnė ADOMAITĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar pasikliaujate likimu?