„Rolinos“ šokėjai Europos čempionate – ketvirti

Orhuso mieste Danijoje šeštadienio vėlų vakarą baigėsi Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) Europos Dešimties šokių čempionatas. Lietuvai jame atstovavo mūsų šalies 2020 m. šios disciplinos čempionai Einoras Degutis ir Ugnė Bliujūtė. Gargždų klubo „Rolina” šokėjai iškovojo vietą finale ir liko per plauką nuo medalių – galutinėje įskaitoje užėmė 4-ąją poziciją.

Klubo „Rolina“, kuriame šoka duetas, trenerė Irina Berankienė ypač džiaugėsi savo šokėjų rezultatu.

Čempionato finale dar varžėsi Danijos, Rusijos, Slovakijos, Suomijos ir Ukrainos sportininkai. Dešimties šokių programoje yra atliekami ir standartiniai, ir Lotynų Amerikos šokiai. E. Degutis ir U. Bliujūtė ketina startuoti atskirų disciplinų Lietuvos čempionate spalio 9–11 dienomis Panevėžyje.