„Regitros“ Klaipėdos filialas – naujose patalpose

„Regitros“ Klaipėdos filialas – naujose patalpose

„Regitros“ Klaipėdos filiale visos paslaugos yra teikiamos moderniai.„Regitros“ Klaipėdos filialas persikėlė į naujas patalpas ir jau nuo vakar klientai laukiami nauju adresu – Šiaurės pr. 25. Bendra statybų vertė siekia apie 3 mln. eurų. Iš tolo mėlyna spalva šviečiančiame šiuolaikiškame pastate patogiai išdėstytos erdvės tiek klientams, tiek darbuotojams, pagalvota net apie mažiausius interesantus – įrengtas jaukus žaidimų kambarys vaikams.

„Regitros“ Klaipėdos filiale yra egzaminuojami būsimi vairuotojai, išduodami vairuotojo pažymėjimai ir registruojamos transporto priemonės. Anot Klaipėdos filialo direktoriaus Vainiaus Butino, dabar bus galima pasiūlyti patogesnes „Regitros“ paslaugas: „Anksčiau turėjome du atskirtus pastatus, tad paslaugų teikimas buvo išskaidytas į atskiras erdves, todėl neretai pasitaikydavo įvairių nesusipratimų. Džiaugiamės, kad dabar viskas bus vienoje vietoje ir klientams bus gerokai patogiau.“

Naujo „Regitros“ Klaipėdos filialo atidaryme dalyvavo Vyriausybės kancleris A. Stončaitis (viduryje).Naujasis „Regitros“ pastatas yra dviejų aukštų. Pirmasis skirtas transporto priemonių registracijai, o antrasis – vairuotojų egzaminavimui ir vairuotojo pažymėjimų išdavimui. Patikros postas automobilių tapatumo sutikrinimui yra sujungtas su pastatu, tad transporto priemonių sutikrinimas vyks viduje, o ne lauke kaip anksčiau. Taip pat naujos patalpos yra visiškai pritaikytos asmenims su negalia. Klaipėdos filialo teritorijoje įrengtos ir erdvios automobilių stovėjimo aikštelės, kuriose telpa 80 automobilių, o egzaminavimui skirta aikštelė yra visiškai šalia ir jos nebereikės nuomotis.

„Klientus pasitiksime su dar daugiau naujovių. Štai būsimų vairuotojų laukia naujo standarto teorijos egzamino klasė. Joje egzaminuojamieji sėdės ne eilėmis, o puslankiu. Egzamino laikymo vietose įrengtos vaizdo stebėjimo kameros ir specialios spintelės asmeninių daiktų saugojimui, kad egzamino metu netrukdytų jokie pašaliniai daiktai“, – sakė „Regitros“ generalinis direktorius Dalius Prevelis.

Naujo Klaipėdos filialo atidaryme dalyvavęs Vyriausybės kancleris Algirdas Stončaitis pasidžiaugė, kad Lietuvos Respublikos Vyriausybė skiria ypač dideles investicijas kokybiškam klientų aptarnavimui: „Labai smagu, kad ir Vyriausybė, ir pati „Regitra“ deda visas pastangas, kad gyventojams būtų suteiktos aukščiausio lygio paslaugos. Iš tiesų šios įmonės veikla yra itin svarbi, kadangi didžioji Lietuvos gyventojų dalis vienaip ar kitaip su ja susiduria. Pradedant nuo tapimo vairuotoju iki įsigyto ir čia įregistruoto automobilio.“

Vita VITAITĖ

Aut. nuotr.


Taip pat skaitykite:

A. Bogdanovas. Svarbu didinti gyventojų pasitikėjimą ir gerinti paslaugų teikimą
Rinkimų drama baigėsi P. Gražulio pergale:  R. Petrauskienė sustoti neketina
Panaudotoms žvakidėms – specialūs konteineriai kapinėse
Pertekliniai ženklai prie įstaigų
Jaunieji gargždiškiai – II lygos nugalėtojai
Lietuvos vyrų tinklinio čempionate – setas su 70 taškų
Veiviržėniškės gėlės – įvairioms progoms
Apdraudusieji ūkinius gyvūnus gali susigrąžinti dalį išlaidų
Kai išgyveni tai pats, – į ligą žiūri kitomis akimis
Džiaugiuosi, kad mečiau, ir raginu tave padaryti tą patį
Konsultavimo paslaugos kaime –  abipusė nauda

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Kaip pavadinsi, taip nepagadinsi?

Seimo rinkimų antrojo turo Klaipėdos…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook