Rajono delegacija – Sakartvele

Rugsėjo 30 – spalio 3 dienomis Klaipėdos rajono savivaldybės meras Bronius Markauskas, vicemerė Audronė Balnionienė ir mero patarėja Toma Tuzovaitė-Markūnienė lankėsi Sakartvelo Achmetos rajono savivaldybėje.

Bendradarbiavimo sutartį su sakartveliečiais rajono vadovybė pasirašė dar 2016 metais. Pagrindinis tikslas – bendradarbiavimas turizmo, socialinėje, kultūros, švietimo, viešojo administravimo, sporto ir aplinkos apsaugos srityse. Per šį vizitą Klaipėdos rajono savivaldybės atstovai susitiko su vietos savivaldos atstovais, dalyvavo kultūriniuose renginiuose.

Praėjusių metų spalį rajono delegacija (vicemerė Violeta Riaukienė, Tarybos narys Raimondas Simonavičius, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Raimonda Kučinskaitė ir Švietimo skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius) taip pat lankėsi Achmetos rajono savivaldybėje, dalyvavo šio Klaipėdos rajono savivaldybės tarptautinio partnerio kasmetinėje miesto šventėje „Bidzinaoba 2018“. Ši šventė yra skirta paminėti vienam iš didesnių mūšių, įvykusių tarp Gruzijos ir Irano, kuris vyko būtent dabartinės Achmetos rajono savivaldybės teritorijoje. Tąkart svečiuojantis Sakartvele buvo aplankyta Sakobiano mokykla, kurios vienam iš pastatų sutvarkyti Klaipėdos rajono savivaldybės taryba skyrė 10 tūkst. eurų. Tąkart didele staigmena mokyklos bendruomenei tapo padovanoti planšetiniai kompiuteriai, kurie pradžiugino mokyklos vadovybę ir mokinius.

Klaipėdos rajono savivaldybė turi keturis miestus partnerius, su kuriais palaiko glaudžius ryšius. Be Sakartvelo, tai Lenkijos miestas Ylava, Estijos – Mardu, Ukrainos – Limanas.

Agnė ADOMAITĖ


Taip pat skaitykite:

J. Ruškys: Gargžduose teritorijos planuojamos kompleksiškai
Kitą rudenį Klaipėdos rajone duris turėtų atverti nauja mokykla
Tarybos posėdyje – klounada prieš rinkimus: remontuojamą Gargždų Kvietinių gatvę politikas siūlė pavadinti Liberalų
Tarybos nariams  S. Karbauskui ir  V. Kurai – grėsmė netekti mandato
Apie prieštvaninius milžinus
Tautinių bendrijų išskirtinumas atsiskleidė Veiviržėnuose
Klaipėdiečiui fotomenininkui atminti – parodos ir albumas
Savo kančią įprasmina padėdama sergantiems vaikams
O ką jūs, jaunuoliai, mainais į mažulę?
Jaunieji kuršiai būrelyje įveikia bet kokias baimes
Sporto centro ugdytiniai kovojo Lietuvos pirmenybėse
Ir dekoratyvios, ir maistingos
Gardžiuokimės su su gargždiške moksleive Toma
Rašytojas savo kailiu pajuto kibernetinių užpuolikų smūgį

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Neminėkite vien bloguoju

Ramybė gamtoje vis labiau įsiviešpatauja,…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook