Priekulės miesto šventėje – gražiausios skrybėlaitės rinkimai

Priekulės miesto šventėje – gražiausios skrybėlaitės rinkimai

Daugiau nei 30 skrybėlėtų panelių ir ponių nurungė Vilija Ridikienė.Priekulės miesto ir žirginio sporto šventėje šeštadienį vyko Gražiausios skrybėlaitės rinkimai. Daugiau nei 30 skrybėlėtų panelių ir ponių nurungė Vilija Ridikienė.

Kur žirgai – ten skrybėlėtos damos. Po specialiai šventei sumeistrauta įstabaus grožio ir dydžio skrybėle šeštadienį rinkosi būrys skrybėlaitėmis pasidabinusių įvairaus amžiaus ponių ir panelių. Jauniausiai jų buvo vos 5-eri metukai.

Komisijai pirmininkavo mados ir stiliaus vandenis Londone išmaišiusi priekuliškė Julija Bliūdžiūtė, o žavioms jos narėms patarė net Šv. Antano Paduviečio parapijos kunigas Viktoras Ačas. Gražiausios skrybėlaitės savininke beveik vienbalsiai buvo išrinkta Vilija Ridikienė. Ji skrybėlaitę papuošė gyvomis gėlėmis ir savo augintais linElegancija išsiskyrė Vanda Klimovienė, jojimo konkūrų varžybų Edmundo Klimovo taurei laimėti organizatorė.ais.

Priekulės kultūros centro direktorė Alanta Zapalskienė užsiminė, kad kitais metais dalyvavimo sąlygos bus griežtesnė. „Šiemet nebuvo jokių apribojimų, tačiau drauge su komisija nusprendėme, kad reikia permainų. Taikysime amžiaus cenzą. Juk skrybėlėta dama, manau, kad galima vadintis sulaukus bent jau 20 metų. Taip pat raginsime daugiau dėmesio atkreipti į pačios skrybėlaitės apipavidalinimą, skatinsime labiau vadovautis fantazija ir išmone“, – planus vardijo A. Zapalskienė.

Aistė NOREIKAITĖ

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Komandos paieškos

Prieš gerą pusmetį Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijoje teko vesti pamoką apie toleranciją žiniasklaidoje, politikų įvaizdžio kūrimo visuomenės informavimo priemonėse niuansus. Abiturientų…

Plačiau »

Agnė Adomaitė

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar lankotės festivalyje „Ruduo Gargžduose“?