Prie garažų – ir statybos, ir gėlės

Prie garažų – ir statybos, ir gėlės

Noriu su „Bangos“ skaitytojais pasidalinti tuo, ką pamačiau vieną pavakarę išėjęs pasivaikščioti su savo šuneliu.

Eidamas Kuršlaukio gatve pasukau į garažų pusę. Nemenkam plote pradėtos statybos. Smalsu, kas čia įsikurs, bet nebuvo kieno paklausti.

Toliau pakelėj, priešais garažus, pamačiau ir išmestų padangų, ir ratlankių. Ar tik nebus jie iš tų pačių garažų „išriedėję“?

Bet labiausiai nustebino keli didžiuliai akmenys prie vieno garažų bloko. Čia specialiai pasodintos pušaitės ir net likusios žymės, kur vasarą žydėjo gėlės. Palei kelis garažus tvarka kaip savame kieme: žolytė nupjauta, o įdirbtos žemės plotelis iš vienos pusės apsodintas pušelėmis, iš kitos – gyvatvore. Ir taip gražiai į krūveles sudėti akmenys. Gal kitais metais čia bus alpinariumas? Nufotografavau, juk kiekvienas nenueis pažiūrėti, o ir nupasakoti sunku, kaip rasti. Tegu pasižiūri ypač tie, kurie dejuoja, kad reikia gatvę ties nuosavu namu nusišluoti, patvorį nusiravėti, žolę nusipjauti ar gyvatvorę nusikarpyti. Žemė prie garažų jų savininkams nepriklauso, bet tvarkosi, o kiek mieste tokių, kurie nuosavo sklypelio nesugeba apsigerbti.

Jurgis PAKALNIŠKIS


Taip pat skaitykite:

Tūba pasitarnavo mokyklos iškabai
Už karantino taisyklių pažeidimus slegiančios baudos, bet susilaikyti sunku
Speigas aušino pandemiją, tačiau be aukų neapsiėjo
Brožių bendruomenę išgarsino socialinis verslas
Improvizacija – „Močiutės košė“

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Grokime atsakingai

Dėl pasitraukusių dviejų ministrų Italijos Vyriausybė krizėje; po…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook