Prie bankomatų – klupdami

Kai drėbtelėjo sniego, vėl pamatėm, kur gyvena tvarkingi žmonės, kur įsikūrusios įstaigos, įmonės, kurioms rūpi ne tik klientai, darbuotojai, bet ir prašalaičiai. Bet kiek tokių, kuriems niekas nerūpi!

Jeigu savaitgalį turėjote reikalų kurio nors banko skyriuose Gargždų centre, Klaipėdos gatvėje, tai įsitikinote, kad klientai čia nelaukiami. Nežinia, ar pradėjus snigti bent kartą buvo nuvalyti laiptai. Sniegas taip sumintas, kad kojas galima išsisukinėti. Bet jei kam reikėjo į bankomatą, vis tiek bandė jais užropoti. O kiek bus vargo ir gal traumų, kai sniegas aptirps ir vėl pašals. Kiek atsimenu, kiekvieną sniegingą žiemą ta pati problema prie šių dviejų bankų skyrių.

Kažkada žiniasklaidoje buvo informacija, kad tiek buvusio žemės ūkio banko, tiek taupomojo banko pastatai yra parduoti. Tad dabar tikriausiai nebeaišku, kas, kada turi valyti. Bet kaip ten bebūtų, kas savininkai, o kas tik patalpų nuomotojai, vis tiek toks apsileidimas žiemą nedaro garbės nei pastatų valdytojams, nei nuomotojams.

Irma KAUGIENĖ


Taip pat skaitykite:

Darom iki galo!

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Šimtadienio klūpsniai

Prieškovidinio laikotarpio mokyklose vasaris būdavo…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook