Poliklinikos ir ligoninės prieigos sulaukė apšvietimo

Poliklinikos ir ligoninės prieigos sulaukė apšvietimo

Negana to, kad automobiliams stinga vietų prie Gargždų šeimos medicinos klinikos, eidamas dar galėdavai ir koją išsisukti – neveikė apšvietimas. Tiek ligoninės, tiek Gargždų šeimos medicinos klinikos pacientai buvo apstulbę, kai aikštę ir taką ligoninės link pagaliau apšvietė šviestuvai.

Savivaldybės vadovų indėlis

„Neapšviesta Gargždų šeimos medicinos klinikos aikštelė ilgą laiką buvo vicemerės Audronės Balnionienės ir mano galvos skausmas. Tai buvo mūsų nerimo priežastis, pasivaikščiojimų tikslas – patik­rinti, kaip veikia apšvietimas“, – „Bangai“ pasakojo Administracijos direktoriaus pavaduotojas Justas Ruškys.

„Pirmiausia pajudinome apleistų vadinamų „teletabių“ kalnelių skaudulį. Buvo sutvarkyti želdiniai, atsisakyta vaizdą niokojusių besiplaiksčiusių medžiagų ir pan. Vėliau sprendėme įsisenėjusį apšvietimo klausimą. Juk aikštė sutvarkyta, o apšvietimas neveikė. Kadangi Gargždų seniūnija yra pasirašiusi sutartį su UAB „Gargždų komunalinės paslaugos“ dėl Gargždų miesto apšvietimo problemų sprendimo, tai kreipėmės į juos. Buvo paaiškinta, kad yra problemų su elektros linija, palijus lietui vyksta elektros sujungimo trikdžių. Tačiau ne veltui sakoma, kad nėra padėties be išeities. Jau apšviesta priešais ligonine esanti skulptūra, taip pat takas. Švietė jau ir kalnelių teritorija priešais Gargždų šeimos medicinos kliniką. Tačiau vakar specialiai važiavau pro šią vietą – vėl tamsu. Situacijos taip nepaliksime, spręsime“, – akcentavo dar antradienį kalbintas J. Ruškys.

Ir gražiau, ir saugiau

Gargždų pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) vyr. gydytojas Petras Serapinas patikino, kad apšvietimas nuo ligoninės pusės veikė stabiliai, o likusi teritorija tai būdavo apšviesta, tai ne. „Paskutiniu metu trikdžių lyg ir nebuvo“, – džiaugėsi P. Serapinas.

„Gargždų komunalinių paslaugų“ pavaduotojas Steponas Šimulis „Bangai“ pasakojo, kad apšvietimo situaciją išspręsti prie Gargždų ligoninės buvo paprasčiau, tinklai prijungti prie centrinių, tačiau prie Gargždų PSPC situacija sudėtingesnė, požeminiai tinklai veikia su trikdžiais. „Bet kuriuo atveju padarysime viską, kad aikštė prie Gargždų šeimos medicinos klinikos taip pat būtų tinkamai apšviesta, pacientai turi saugiai pasiekti sveikatos priežiūros įstaigą, juolab kad lankosi daug vyresnio amžiaus žmonių, taip pat tėvų su mažamečiais vaikais“, – kalbėjo S. Šimulis.

Anot Administracijos direktoriaus pavaduotojo J. Ruškio, jei jau tvarkomi pastatai, aikštės, tai būtina užtikrinti ir jų apšvietimą. Juk visi džiaugiasi, kaip tamsiuoju paros metu apšviečiami Gargždų muzikos mokykla, „Minijos“ kino teatras. Dėmesio dar stingama aikštei prie Gargždų kultūros centro, ten ne vieną šviestuvą vasarą esą nuniokoja riedutininkai, riedlentininkai ir pan. „Tačiau tai ne priežastis nesirūpinti apšvietimu, jis privalo būti, juolab kad ši teritorija filmuojama, tad galima atpažinti pažeidėjus“, – akcentavo J. Ruškys. Savivaldybės aikštėje taip pat neveikia žemėje įmontuoti šviestuvai, neapšviestas fontanas, tačiau tam esą reikia didesnių investicijų, daugiau remonto darbų.

Agnė ADOMAITĖ

Andriaus JOKUBAIČIO nuotr.


Taip pat skaitykite:

A. Bogdanovas: seniūnijos nebus jungiamos, planuojamos papildomos lėšos jų infrastruktūrai
Pacientai vis dar sunerimę dėl medicinos paslaugų
Pasaulio kolumbariumai išskirtiniai, Lietuvoje dar nepopuliarūs
Gargždiškius miesto centre kankina sunkiasvorių pragaras
106-osios vėžaitiškių Oninės be patoso, įkvėptos kuklumo
Girkališkiai šventė smagiai ir blaiviai
Jaunuoliai mokėsi verslavimo ir limonado gamybos
Šilauogyno Gribžiniuose vėžaitiškis plėsti nežada
Gardžiuokimės su šakočių kepėjais iš Šakių
Susitikimas su Irena Stražinskaite-Glinskiene
Gargždų gimtadienyje – automobilių paroda
Jėgos aitvarų instruktoriui pučia palankūs vėjai

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Supratimo: žmogui ir paukščiui

Ryšys su gamtos pasauliu mums…

Plačiau »

Virginija LAPIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook