Pergalinga „Bangos“ sezono pradžia

Penktadienį Gargždų miesto stadione „Banga“ 2:0 įveikė „Trakų B“ ekipą.

Iš protokolo. „Banga“ (Gargždai) – „Trakai B“ (Trakai) 2:0 (1:0). Įvarčiai: 21 min. ir 49 min. Sigitas Urbys („Banga“). Įspėjimai: 37 min. A. Butkus, 81 min. M. Bitinas („Banga“).

„Bangos“ sudėtis: T. Norbutas, M. Gudauskas, E. Bračkus, M. Bitinas, D. Padaigis, M. Kura, K. Gnedojus, A. Butkus (87’ J. Skuodas), Sim. Urbys (76’ I. Jurgutis), Sig. Urbys (81’ P. Lotužys), A. Bačanskis (65’ Š. Skulskis). Atsargoje liko: K. Smilingis, D. Lukošius, K. Urbaitis.

Naujo trenerių štabo sumanymus įgyvendinusi „Banga“ užtikrintai palaužė svečių iš Trakų pasipriešinimą. Jau nuo pirmųjų minučių gargždiškių atakos ritosi viena po kitos, tačiau tik 21 minutę Sigitui Urbiui pavyko „uždaryti“ M. Gudausko perdavimą į baudos aikštelę.

Pirmasis prie kamuolio Sigitas Urbys atsirado ir 49 minutę, kai A. Bačanskis laimėjo oro dvikovą su varžovų gynėju ir vartų sargu.

Praktiškai vienintelį rimtesnį bandymą grasinti T. Norbuto ginamiems vartams svečiai turėjo 80 minutę, kai po baudos smūgio iš 20 metrų kamuolys praskriejo virš skersinio.

Kitas I lygos rungtynes „Banga“ žais balandžio 9 dieną 15 valandą Vilniuje su „Žalgiriu B“.