Pasveikinta ilgaamžė iš Dovilų – Ona Jasienė

95-erių metų sulaukusią doviliškę, gyvenančią su dukra Daiva, pasveikinti atvyko Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja V. Riaukienė (dešinėje) ir Dovilų seniūnijos seniūnė N. Ilginienė.

Gražaus 95-ojo jubiliejaus sulaukė Doviluose gyvenanti Ona Jasienė. Susitikti su garbaus amžiaus močiute, pasveikinti ją ir palinkėti sveikatos nuvyko Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Riaukienė ir Dovilų seniūnijos seniūnė Nijolė Ilginienė.

Gimusi Endriejave, gyvenusi Rietave, jau daug metų O. Jasienė su dukra Daiva namais laiko Dovilus. Čia dirbo pieninėje, sargavo – sukosi, kaip išmanė.

„Kai prieš 33 metus mirė tėtis, užkroviau mamai ant galvos savo vyrą, dvi anūkes“, – juokėsi dukra Daiva.

Ona Jasienė su vyru Bronislovu susituokė būdama 26 metų amžiaus. Močiutė pamena, kad susipažino jiedu Rietavo turguje, į kurį, pasikinkiusios arklį, nuvyko su mama. Vienas kitam taip patiko, kad laukti nebuvo ko: po mėnesio atšoko vestuves. Gražiai nugyveno visą jiedviem duotą laiką.

Paskutinį kartą pas daktarus garbaus amžiaus doviliškė lankėsi prieš penkerius metus – sveikatą pasitikrino tik profilaktiškai. Dovilų seniūnijos seniūnė N. Ilginienė pasakojo dar matanti, kaip močiutė kartais vaikšto po kiemą, tačiau apsilankymo metu moters sveikata buvo kiek prastesnė. Močiutė skundėsi skaudančiais kojų pirštais, tačiau pažadėjo susirasti patogesnius batus.

Gintarė Plungienė

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyriaus specialistė


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Pasivaikščiokime

Laisvė gyventi, kaip tu nori,…

Plačiau »

Agnė ADOMAITĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas