Pašlūžmio moksleiviai pažino gimtąjį kraštą

Mokiniai labai apsidžiaugė sužinoję, jog ir šią vasarą turės galimybę lankyti vaikų vasaros stovyklą „Pažinkime gimtąjį kraštą“, nes rajono Savivaldybė patvirtino projektą ir skyrė finansavimą.

Šiemet sumanėme plačiau supažindinti vaikus su Pamario kraštu. Taigi ir pramogų netrūko. Drevernoje aplankėme J. Gižo etnografinę sodybą, dalyvavome žuvyčių gaminimo edukacijoje, stebėjome auginamus šamus. Mokiniai pirmą kartą matė šamą iš taip arti. Vėliau laivu plaukiojome Vilhelmo kanalu ir po Kuršių marias. Aplankėme ir susipažinome su Rusne, Uostadvariu. Kopėme į švyturį. Saulė negailėjo šilumos, todėl išsimaudėme Nemune. Pasivaikščiojome Aukštumalos pažintiniu taku. Nuvykome į Ventę, Kintus. Negalėjome išvykti neišsimaudę Kuršių mariose. Minijos vaizdais grožėjomės vaikščiodami Lankupių tiltu. Sužinojome, kad tai ilgiausias kabantis tiltas mūsų šalyje, kuris jungia Klaipėdos ir Šilutės rajonus.

Grįžusių iš pamario kasdien laukė garuojantys pietūs. Mokiniai labai džiaugėsi stovyklos veiklomis. Jų nuomone, stovykla galėtų tęstis visą vasarą.

Smagu suteikti vaikams džiaug­smo.

Loreta TOLEIKIENĖ

Stovyklos vadovė


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Pasivaikščiokime

Laisvė gyventi, kaip tu nori,…

Plačiau »

Agnė ADOMAITĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas