Nukentėjo trys žmonės

Spalio 9 d. 8.22 val., kaip informuoja Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, Stučių k. įvyko avarija, kurioje nukentėjo žmonės.

Apžiūrėjus įvykio vietą bei transporto priemones nustatyta, jog eismo įvykis įvyko nelygiareikšmėje T formos sankryžoje, kai šalutinis kelias yra iš dešinės. Automobiliniam kranui KAMAZ 53213 (vairuotojas blaivus) iš šalutinio kelio įvažiuojant į pagrindinį kelią ir sankryžoje sukant į kairę, į krano kairiajame šone esančius konstrukcinius elementus (atraminį hidraulinį cilindrą) priekinės dalies kaire puse atsitrenkė automobilis BMW.

Iš Klaipėdos universitetinės ligoninės gautas pranešimas, jog automobilio BMW vairuotojui, gim. 2001 m., nustatyta politrauma ir jis paguldytas į Reanimacijos skyrių. Automobilio keleivis, gim. 2002 m., dėl kairiojo dilbio abiejų kaulų lūžių, kairio kelio sąnario sumušimo ir dešinės plaštakos nubrozdinimo gydomas Traumatologijos skyriuje. Dar vienas 17 metų BMW keleivis, gim. 2001 m., dėl politraumos gydomas Reanimacijos skyriuje.


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Pasikartojantys motyvai

Apie kartų interesų susikirtimus, skirtingas…

Plačiau »

Virginija LAPIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar esate pozityvus žmogus?