Nesklandumų išvežant šiukšles sieks išvengti

Prieš mėnesį Uždvario kaimo gyventojai Judrėnų seniūnijoje apsidžiaugė sulaukę šiukšlių konteinerių, nes jau galėjo šias rūšiuoti. Tačiau juos pripildžius niekas neišvežė, įmonės atstovas liepė mesti šiukšles į bendrą konteinerį. Tai papiktino gyventojus. „Bangos“ skaitytojas (pavardė žinoma) kreipėsi į redakciją.

Uždvario kaimo gyventojas praėjusią savaitę „Bangos“ redakcijai skundėsi, kad per mėnesį perpildytų šiukšlių konteinerių, kuriuose rūšiuotos šiukšlės, niekas neatvažiuoja išvežti, nors žadėjo tai padaryti po dviejų savaičių. „Paskambinus nurodytu telefonu, atsiliepusi darbuotoja liepė mesti šiukšles į bendrą konteinerį, kur mišrios atliekos. Kodėl nebereikia rūšiuoti? Kodėl mes apgaudinėjame save ir gamtą?“ – klausė „Bangos“ skaitytojas.

Susisiekus su VšĮ „Gargždų švara“ direktoriumi Rimantu Martinkumi jis netrukus atsiuntė atsakymą. „Perklausius gautų telefonu registro pokalbių įrašus nuo 2019 m. spalio 28 d. iki 30 d. į VšĮ „Gargždų švara“ paaiškėjo, jog gyventojas į mūsų įmonę nesikreipė. Jis paskambino į UAB „Ekonovus“ skambučių centrą, kuris koordinuoja visų šalyje aptarnaujančių savivaldybių atliekų surinkimo teritorijas“, – patikino direktorius.

UAB „Ekonovus“ Klaipėdos regiono padalinio vadovė Neringa Jasaitė atsakė:

„Labai apgailestaujame dėl nepatogumų, kuriuos patyrė gyventojai. Su jais sutarėme išvežti antrines žaliavas spalio 31 d. Stengsimės dar atidžiau koordinuoti antrinių žaliavų konteinerių pastatymo ir ištuštinimo tvarką (grafikus), kad išvengtume panašių situacijų.

Taip pat norime patikinti, kad klientus aptarnaujantiems kolegoms dar kartą akcentuosime atliekų rūšiavimo tvarką ir svarbą, kad gyventojams jie suteiktų teisingą informaciją, empatiškiau atsižvelgtų į jų nusiskundimus. Juk nuo mūsų visų bendrų pastangų priklauso, kokioje aplinkoje gyvensime.“


  • Siekdami užtikrinti sklandų Klaipėdos rajono gyventojų šiukšlių išvežimą prašome informuoti VšĮ „Gargždų švara“ darbuotojus tel. (8 46) 451718 arba elektroniniu paštu info@gargzdusvara.eu apie nesurinktas mišrias komunalines atliekas ir pakuotes (plastiko ir stiklo).

Virginija LAPIENĖ


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Tokia savaitė

Pirmąją pavasario mėnesio savaitę Lietuvoje…

Plačiau »

Vilija BUTKUVIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar labiau tvarkotės namus prieš Velykas?