2020 Gegužės 29
Kartu su 7 Žemaitijos rajonuose 25 000 egz. tiražu platinamu spalvotu informaciniu-reklaminiu savaitraščiu 

Neprižiūrima teritorija išsekino gyventojų kantrybę

„Tiesioginis bendravimas leis ne tik paprasčiau ir greičiau atsakyti į kylančius klausimus, bet ir spręsti problemas čia ir dabar“, – užtikrino Gargždų miesto seniūnas S. Bakšinskis.Gargždų Vingio g. gyvenantis Rimantas Žiobakas, kaip ir jo artimiausi kaimynai, nemaloniai stebisi tvarkos stoka šalia esančiame parkelyje-pievoje priešais Gargždų „Vaivorykštės“ gimnaziją, šalia lopšelio-darželio „Saulutė“.

Metai kiti – problemos tos pačios

„Lapai čia negrėbti nuo rudens. Tad kai pakyla vėjas, visi nešami į privačius žmonių kiemus. Sūkuriais skrenda pernykščiai lapai. Nebežinome, ką daryti. Ar parašus gyventojų rinkti, kad tvarkos būtų imtasi?“ – retoriškai klausia R. Žiobakas.

Anot jo, ši istorija tęsiasi metų metus. Užpernai dėl tos pačios problemos buvo kreiptasi į vieną iš Administracijos vadovų Česlovą Banevičių. Sutvarkė. Kitąmet skambinome Gargždų miesto seniūnui Sauliui Bakšinskiui. „Jis atsakė, ar aš pats išgrėbstysiu. Sakome, pačiam nereikia, juk ir Kretingoje valdininkai negrėbsto, tačiau parkai švarūs. Po savaitės dviejų vis dėlto buvo sureaguota ir teritorija sutvarkyta. Dabar – vėl situacija ta pati“, – apgailestavo Vingio gatvės gyventojai.

Pasak R. Žiobako, vertėtų atkreipti dėmesį ir į medžių genėjimo problemą. Palei lopšelį-darželį „Saulutė“, šalia gatvės auga gana dideli medžiai, kurių šakos išsikišusios į važiuojamąją kelio dalį. Jei važiuoja aukštesnė transporto priemonė, tai kliudo šakas, dalį jų nulaužia ir pan.

Seniūnas kviečia kreiptis tiesiogiai

Gargždų miesto seniūnas Saulius Bakšinskis, paprašytas pakomentuoti situaciją, atsakė: „Negalėčiau pasakyti, kad parkelis yra netvarkomas. Žolė pjaunama, takai atnaujinami, įrengiamas apšvietimas. Šiuo metu turime 4 darbininkus, kurie tvarko visą Gargždų miestą. Dėl esamų oro sąlygų šiuo metu valomi šaligatviai, kasame žemes. Visi darbai atliekamai pagal prioritetus, reikia tvarkyti ir miesto parką, kitas erdves. Galiu pasakyti tik tiek, kad ir minimas parkelis bus sutvarkytas, kai nebebus sniego, kai tam ateis laikas. Tikrai visuomet ir lapus nugrėbiame, ir žolę nupjauname. Dėl medžių genėjimo sprendimus priima Savivaldybės administracijos Želdynų ir želdinių apsaugos ir priežiūros komisija. Galbūt gyventojų matomos problemos ne visada sutampa su komisijos nuomone, todėl visuomet kviečiu gyventojus pirmiausia kreiptis į seniūniją. Tuomet spręsime problemą, patys kreipsimės į komisiją, to nereikės daryti gyventojams, imsimės visų reikalingų veiksmų. Visuomet norisi padėkoti pilietiškiems gyventojams už tai, kad jie pastebi problemas, kad jiems rūpi mūsų miestas. Tačiau viską galime išspręsti greičiau, jei kreipsitės tiesiogiai į seniūniją. Mes esame atviri. Jei matote mieste problemą, kviečiu skambinti man telefonu 8 686 35 586 arba (8 46) 46 62 22, taip pat apie problemas galite informuoti ir oficialioje seniūnijos „Facebook“ paskyroje „Gargždų seniūnija“.“

Agnė ADOMAITĖ


Taip pat skaitykite:

Etnografinio stiliaus sodyba – dalelė Lapių kaimo istorijos
Švarindami daugiabučio laiptines, iššvarino ir sąskaitą
Garbioji gargždiškė amžiams grįžo į tėviškę
Ūkininkas iš Vainotiškės: gyvename vilkų irštvoje
„Magy žaislai“ Gargžduose: kokybė nenuvils, kaina pradžiugins
Ekonominio sunkmečio užkratui – tvirtas ES atsakas

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Žydėjimo terapija

Gal ateityje tapsime kitokie, kitaip…

Plačiau »

Virginija LAPIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook