„Nepažintas meras” Bronius Markauskas: su meru žmonės kalba kitaip

„Nepažintas meras” Bronius Markauskas: su meru žmonės kalba kitaip

Šio trečiadienio LRT TELEVIZIJOS laidoje „Nepažintas meras“ – Klaipėdos rajono vadovas Bronius Markauskas. Perrengtas neatpažįstamai, gerokai atjaunėjęs, išlaisvėjęs ir įgavęs papildomos energijos politikas pusdieniui taps eiliniu Gargždų gyventoju.

Evaldu pasivadinęs meras sieks išspręsti gyventojų laidos vedėjui Edvardui Kubiliui iškeltas problemas. Tokių – ne viena. Gargdiškiai ypač piktinosi pavojingu bortu turguje bei nereguliuojama pėsčiųjų sankryža vienoje judriausių miesto gatvių.

Merui savo kailiu teks patirti, kad, rodos, menkų problemų sprendimas gali užtrukti. „Absurdiška situacija – ypač, kai bandome neigti tą absurdą. Manau, daugeliu atveju yra lengviau imti ir padaryti, nei aiškintis, kieno problema“, – apie metų metus nenupjaunamą pavojingą bortą kalbės B. Markauskas.

„Turbūt reikėtų dažniau apsilankyti turguje – ten galima sutikti įvairių žmonių. Ši patirtis yra kitokia – turbūt, jei žmonės mato, kad kalba su meru, kalba kitaip. Ir žodžius, ir intonaciją parenka, o kai su miesto gyventoju, pokalbis – kitoks. Tikrai įdomi patirtis“, – atviraus Klaipėdos rajono meras.

Ar pavyks merui likti nepažintu, kaip į eilinio miestiečio susirūpinimą reaguos atsakingos institucijos ir ar pavyks gyventojų nurodytas bėdas išspręsti, paaiškės jau šį trečiadienį 21.30 val. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Nepažintas meras“.

„Nepažintas meras“ yra naujas LRT TELEVIZIJOS projektas, leidžiantis žiūrovams artimiau susipažinti su šalies savivaldybių vadovais, o jiems – pažvelgti į savo miestą ar rajoną paprasto gyventojo akimis. Projekte pasiryžę dalyvauti merai, perrengti ir neatpažįstamai nugrimuoti, gerą pusdienį praleidžia kaip paprasti savivaldybės gyventojai spręsdami įvairias kasdienes problemas ir aiškindamiesi, ar tikrai jiems pavaldžių institucijų durys atviros visiems.


Taip pat skaitykite:

Taryba nuotoliu įveikė 40 klausimų darbotvarkę
Investicijos atsipirko gerais rezultatais
Mokymai socialiniams darbuotojams – svarbus žingsnis išvengti antrosios bangos
Išsėtinė sklerozė – klastinga, bet kontoliuojama
Sodininkų bendrijų problemos neužgožia noro jose kurtis
Padėka išsiliejo dainomis nuo „Bastilijos“ stogo
Lapiškiai atkurs pavogtą skulptūrėlę
Tilvikiškių pasididžiavimas – Beržų slėnis
Šypsenų dėžutėse – Rotary klubo dovanos vaikams
„Jaunimo linijos“ savanoriai:  „Pokalbiai apie sunkumus gali gydyti“
„Kiekviena proga groti yra proga mokytis“, – įsitikinęs jaunasis muzikas
Krištolinio balso savininkas iš Gargždų – televizijos projekto superfinale

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Skaudu, bet reikalinga

Hitleris vienas nieko nepadarė,…

Plačiau »

Agnė ADOMAITĖ

Bendraukite su mumis Facebook