Neneškim šiukšlių į viešumą

Praėjusio trečiadienio „Bangoje“ perskaitėme straipsnelį „Naujokų g. gyvena ne tik seniūnijos darbuotojai“. Labai nusivylėme, kad vienas judrėniškis skundėsi dėl publikacijoje minėtos gatvės asfaltavimo sakydamas, kad nieko apie tai nežinojo ir kaltino, esą seniūnas nedavė atsakymo.

Nežinau, kodėl žmonės šiais laikais yra tokie nepakantūs? Kodėl skubama viešai kažką kaltinti prieš tai neišsiaiškinus? Juk Judrėnai yra nedidelė gyvenvietė, visi vieni kitus pažįstame, galime pasikalbėti. Seniūnas Z. Siminauskas yra pareigingas, atsakingas, o tuo pačiu ir geraširdis. Jis visada atsiliepia į gyventojų nuomones. Jei tas judrėniškis būtų nuėjęs pas seniūną, tai tikrai jam viskas būtų nuoširdžiai paaiškinta.

Apie Naujokų g. planus ją tvarkyti žinojome, buvo tartasi seniūnaičių sueigoje dar spalio mėnesį. Be to, minėta gatvė nebuvo iš naujo asfaltuojama, o tik atnaujinama danga. Asfaltas buvo paklotas prieš daugiau kaip 30 m., tai įsivaizduojate, kokia buvo tos gatvės būklė dabar.

Manau, kad galime visokius vietinės reikšmės klausimus išspręsti tarpusavyje, nebūtina šiukšlių nešti iš namų. Ypač koronaviruso pandemijos akivaizdoje vienas kitam turėtume būti atlaidesni, dėmesingesni. Svarbiausia, ramesni saugodami savo sveikatą.

Marijona RUDIENĖ


Taip pat skaitykite:

Tūba pasitarnavo mokyklos iškabai
Už karantino taisyklių pažeidimus slegiančios baudos, bet susilaikyti sunku
Speigas aušino pandemiją, tačiau be aukų neapsiėjo
Brožių bendruomenę išgarsino socialinis verslas
Improvizacija – „Močiutės košė“

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Grokime atsakingai

Dėl pasitraukusių dviejų ministrų Italijos Vyriausybė krizėje; po…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook