Nekvailiokime su kaukėmis, elkimės atsakingai

Eidama ryte į darbą atlikau eksperimentą: suskaičiavau, kiek sutikau žmonių. Pusė jų arba neturėjo kaukės ant veido, arba dėvėjo netinkamai.

Jei nesisaugosime koronaviruso, Dievas irgi neapsaugos. Kiekvieno žmogaus atsakomybė yra pasirūpinti savimi, o saugodamiesi pasirūpiname ir kitų saugumu. Todėl pikta, kai išgirstu, jog geriau į darbą neisiu, bet kaukės nenešiosiu. Atseit, man jos nereikia, aš netikiu. Kuo netiki? Kam tada saulei šviečiant pasiimi skėtį? Todėl, kad visko gali būti, jog ir iš nedidelio debesies pakrapnos, o gal ir prapliups lietus. Virusas nematomas, nejaučiamas, jis nei kvepia, nei dvokia, bet jei netikit, kad žmonės dėl jo serga ir miršta, eikit savanoriaut, gal įsitikinsit. Senelių globos namai ne kartą ieškojo savanorių.

Nesuprantu ir tų, kurie sako, kad kaukė dusina, kenkia sveikatai. Tada medikai, kurie ir iki pandemijos dėl darbo specifikos dirbo su medicininėmis kaukėmis, turėjo uždusę kristi vienas po kito. O jie dar sugeba net operuot su kaukėmis. Ar jus operavo nei kaukės, nei pirštinių nedėvintys medikai?

Goda SAMULIONIENĖ


Taip pat skaitykite:

Tūba pasitarnavo mokyklos iškabai
Už karantino taisyklių pažeidimus slegiančios baudos, bet susilaikyti sunku
Speigas aušino pandemiją, tačiau be aukų neapsiėjo
Brožių bendruomenę išgarsino socialinis verslas
Improvizacija – „Močiutės košė“

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Grokime atsakingai

Dėl pasitraukusių dviejų ministrų Italijos Vyriausybė krizėje; po…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook