Naujokų g. gyvena ne tik seniūnijos darbuotojai

„Judrėnuose žmonės pasipiktinę, kad pirmadienį gyvenvietėje Alytaus namų kvartale asfaltuojama gatvė, kuri kažkada anksčiau buvo išasfaltuota. Gyventojai piktinasi, kodėl neasfaltuojamos tos, kurioms tikrai reikia: pvz., Statybos, Gėlių, Mokyklos ir kt. Judrėniškiai kalba, kad asfaltuojama Naujokų g. todėl, kad ten gyvena keli seniūnijos darbuotojai. Penktadienį parašiau seniūnui elektroniniu paštu užklausą dėl šių darbų, tačiau atsakymo negavau“, – redakcijai telefonu pirmadienį nuoskaudą išsakė judrėniškis Dainius Vilkas.

Judrėnų seniūno Zigmo SIMINAUSKO komentaras:

– Kaip jau žinote, rugpjūtį Klaipėdos rajono taryba priėmė sprendimą skirti papildomus seniūnijų infrastruktūros gerinimui 400 tūkst. eurų. Tai lėšos, kurios panaudotos gatvėms, šaligatviams tvarkyti. Kiekvienai seniūnijai teko po keliasdešimt tūkstančių eurų ir už šiuos pinigus atlikti darbai, kurie buvo reikalingiausi ir svarbiausi.

Dėl gatvių ir šaligatvių tvarkymo buvo sprendžiama pagal seniūnų pateiktą sąrašą, kuris sudarytas pagal ilgalaikio susisiekimo infrastruktūros objektų vystymo planą, o šis savo ruožtu yra suderintas su gyventojais, seniūnaičiais. Kalbant apie Judrėnus, tai į naujai asfaltuojamų gatvių penkerių metų sąrašą yra įtrauktos Klevų g., Statybos g., Gėlių g., Mokyklos g., Beržų g., Pakalnės g., Liepos g. Seniūnaičių sprendimų, eiliškumas sudarytas pagal konkrečioje gatvėje daugiausia deklaruotų gyventojų skaičių.

Kadangi, naujai klojant asfaltą, būtinas projektas, akivaizdu, jog šiais metais papildomai skirtų lėšų nebūtų galima įsisavinti. Tad papildomai skirtos lėšos infrastruktūrai ir naudotos nusidėvėjusios dangos atnaujinimui, kur projektas nėra reikalingas.

Seniūnaičių sueigoje, kuri vyko spalio viduryje, nuspręsta, kad Naujokų gatvės asfalto danga yra labiausiai nusidėvėjusi, todėl ir priimtas sprendimas ją atnaujinti. Šioje gatvėje gyvena beveik trys dešimtys žmonių.

Šiuo metu naujai projektuojamos Klevų ir Statybos gatvės, tad kai bus paruošti projektai ir skirtos lėšus, jas jau bus galima asfaltuoti.

Į gyventojų klausimus visuomet stengiuosi atsakyti kuo greičiau. Šiuo konkrečiu atveju elektroninį laišką gavau penktadienį po darbo, tai natūralu, kad atsakymo gyventojas negavo tą pačią dieną, jam atsakyta antradienį ryte.


Taip pat skaitykite:

Tiesioginė Gargždų žaliaskarės įžiebimo transliacija – užkarda būriavimuisi
Koronavirusas talžo karantino skydą
Jaunimo parke – 20 medžių su skaitmenine informacija
Gaisras „Minijos“ soduose pamokė tvarkos
Gribžinių bendruomenei rūpi eismo saugumas
Apsispręskime: savo imunitetą kurti ar naikinti?
Galimos permainos Gargždų centre verslininkus sulaiko nuo investicijų pastatų remontui
Bendrovė „Mida LT“ dovanoja poilsio akimirkas neįgaliųjų mamoms
Vija – gargždiškių šeimos puošmena

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Tik eglių žibėjimas

Miestuose statomų kalėdinių eglių tema…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook