Naujiena Gargžduose – stiklo salonas

Stiklo salono „Stiklis“ šeimininkai Ieva ir Valdas Kučinskai neabejoja, kad rajono gyventojai įvertins kokybiškų stiklo gaminių pasirinkimą. UAB „Stiklis“ komanda dirba visoje Vakarų Lietuvoje.

Klaipėdos g. 23-28 vakar duris atvėrė stiklo salonas „Stiklis“. Jo įkūrėjai Ieva ir Valdas Kučinskai neabejoja, kad stiklas yra amžinai stilingas ir visur derantis interjero elementas.

Paklausa didelė

UAB „Stiklis“ direktorius Valdas „Bangai“ pasakojo, kad įmonę įkūrė dar 2015 m. „Prieš tai teko užsiimti pačia įvairiausia veikla. Dirbau ir universiteto dėstytoju, ir naftos sektoriuje. Po to bandėme keletą verslo nišų, kol apsistojome ties stiklu – būtent jis diktuoja šiuolaikinio interjero sprendimus“, – neabejoja direktorius Valdas.

Stiklo terasos, turėklai, biuro pertvaros, stogai, durys, dušo pertvaros, virtuvės sienelės, stik­lo baldai, veidrodžiai – UAB „Stiklis“ darbuotojai gali suprojektuoti ir sumontuoti pačius įvairiausius gaminius. Norite konsultacijos – užsukite!

Iki stiklo salono atidarymo įmonė sėkmingai vykdė veiklą, montuodama įvairiausias stiklo konstrukcijas tiesiai pas užsakovus. Jau dabar, anot Valdo ir Ievos, stiklo gaminių paklausa labai didelė. „Nemažą dalį gaminių eksportuojame į Skandinavijos šalis: Norvegiją, Švediją, Suomiją bei Daniją. Atsiunčia projektą, mes viską pagaminame ir išsiunčiame. Jei labai didelis objektas, būna, kad vykstame atlikti matavimo darbų ir į užsienį. Lietuvoje dažniausiai visus darbus atliekame patys: tiek konsultuojame, tiek matuojame, projektuojame ir montuojame. Padarome viską nuo A iki Z, pagal kiekvieno poreikius, kad klientui nekiltų jokių rūpesčių“, – užtikrino verslininkai. Įmonės direktorius džiaugiasi, kad nuo šiol „Stiklis“ turi saloną pačiame Gargždų centre.

Stulbinanti gaminių įvairovė

Puikus technologijų taikymo, estetikos ir architektūrinių sprendimų derinys, leidžiantis atsiverti neribotoms galimybėms, – berėmės stiklo pertvaros. Jos optiškai padidina erdvę, laidžios šviesai, suskirsto patalpą į atskiras zonas. Stiklo turėklai labiausiai taikomi šiuolaikiniuose interjeruose. Tai modernus ir estetiškas sprendimas tiems, kurie rūpinasi ilgaamžiškumu ir kokybe.

UAB „Stiklis“, žinoma, gali pasirūpinti ir berėmėmis dušo pertvaromis. Jos gaminamos pagal individualius matmenis, todėl gali būti pritaikomos bet kokiame vonios kambaryje. Berėmio stiklo pertvaros yra patvarios ir lengvai prižiūrimos. Siekiant išsaugoti individualų vonios kambario dizainą, naudojamos įvairios furnitūros, tiek stumdomos, tiek atidaromos.

Gargžduose įsikūrusiame stiklo salone galima įsigyti įvairaus dydžio, formų ir atspalvių veid­rodžių. „Juos galime graviruoti, matinti, facetuoti, poliruoti ir dekoruoti UV spauda. Veidrod­žiai montuojami su pakabinimo elementais arba klijuojami specialiais klijais. Rėmą taip pat galėsite išsirinkti iš daugybės esančių pavyzdžių. Veidrodis padeda praplėsti erdvę, o jo forma yra namų akcentas“, – pasakojo projektų vadovė Ieva.

Stiklo baldai taip pat puikus interjero sprendimas. Salone bus galima užsisakyti stiklo lentynėlę prie veidrodžio, dušo ar tiesiog pritaikytą šaldytuvui. UAB „Stiklis“ siūlo didelį individualių stiklinių baldų pasirinkimą: stik­linės vitrinos, stendai, lentynos, staliukai, akvariumai, terariumai, suvenyrai ir kt.

Optimalus kokybės ir kainos santykis

„Galima užsisakyti stiklą ir žemės ūkio bei statybų technikai. Niekam ne paslaptis, kad dažnai dūžta tokios technikos stiklai, o mes galime išpjauti bet kokį tiesų stiklą pagal šabloną. Tai kainuoja ženkliai pigiau negu užsakius iš atstovybės“, – užsiminė direktorius Valdas.

Atėjus šaltajam sezonui vis dažniau norisi užsikurti namų židinį. Apsauginiai stiklai apsaugos jūsų grindų dangą aplink židinį ir nuo žarijų, ir nuo pelenų. Jie gaminami tik iš grūdinto, saugaus stiklo, todėl jis atsparus smūgiams ir išlaiko didelį svorį. „Turime ir stiklo keramikos gaminių, kurie naudojami židinių, krosnelių durelių, lempų ar šildymo elementų gaubtų gamybai“, – vardijo projektų vadovė Ieva. Ji užtikrino, kad problemų nekils, jei norėsite pakeisti ir durų stiklą – yra įvairių variantų.

„Viena iš siūlomų naujovių – dekoruotos stiklinės sienelės vonioje vietoj plytelių, kurią pristatėme statybų parodoje Klaipėdoje. Tokias sieneles jau pamėgo ne vienas mūsų rajono naujakurys. Stiklo sienelė sukurs išskirtinį dizainą, mat joje galima atvaizduoti bet kokį ornamentą, pasirinktą vizualinį sprendimą iš katalogo ar netgi pagal Jūsų nuotrauką. Tai lyg paveikslas, tačiau stiklinis, todėl labai patogi priežiūra, lengvai nuvaloma drėgna langų šluoste“, – teigiamas savybes akcentavo salono įkūrėja Ieva.

Verslininkai kviečia susidomėjusiuosius užsukti tiesiai į stiklo saloną „Stiklis“ arba pasidairyti jų interneto svetainėje www.stiklis.lt.

Agnė ADOMAITĖ

A. VALAIČIO nuotr.


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Tokia savaitė

Pirmąją pavasario mėnesio savaitę Lietuvoje…

Plačiau »

Vilija BUTKUVIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar labiau tvarkotės namus prieš Velykas?