Meilės deivei skambėjo romansai

Meilės deivei skambėjo romansai

Kas yra retro stilius, puikiai žino gargždiškiai ir tradicinio Gargždų kultūros centro renginio „Alpo iš meilės širdis...“, skirto meilės deivei Mildai, dalyviai. Gegužės 13-ąją Klaipėdos gatvės alėjoje lyg iš prieškario atvirukų neskubėdami vaikščiojo skrybėlėti ponai ir ponios. Saulėje spindėjo perlų karoliai, vėjelis švelniai glostė galvas puošiančias plunksnas, vualius.

Trečius metus Gargžduose minima meilės deivės Mildos diena. Renginys buvo sumanytas folkloro ansamblio „Kveitys“, dabar jį puoselėja Gargždų kultūros centras ir retro šventės organizatorė ir režisierė Vaida Ubartienė. Pirmus metus retro stiliumi pasipuošę ponai ir ponios pakviesti pasivaikščioti senajame miesto parke, pernai ir šiemet renginys persikėlė į Klaipėdos gatvės pėsčiųjų alėją ir Kultūros centro fojė.

Gausiai Gargždų kultūros centre susirinkusiesiems romansus dovanojo 40 šventės dalyvių. Už širdies griebiančias dainas atliko Rietavo kultūros centro folkloro ansamblis „Kadaginis“, Vėžaičių kultūros centro vokalinis ansamblis „Melodija“, Kretingalės kultūros centro Girkalių skyriaus moterų vokalinis ansamblis „Smiltelė“, Gargždų kultūros centro ir Jakų skyriaus retro grupės, Drevernos kultūros namų moterų vokalinio ansamblio „Žvejytės“ solistė Aušra Katkutė. Vesti renginį V. Ubartienei padėjo Kultūros centro jaunimo teatro studijos režisierius Arūnas Mozeris.

Vida VALAITYTĖ-IVAKHNENKO


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Kol šviečia saulė – reikia taisyti stogus

Pakalbėkime apie Europą, nes tai mūsų namai, o ne „kažkas ten Briuselyje“. Nėra namų be dūmų, bet jie kažkada išsisklaido.…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar jau maudėtės jūroje?