Maudymosi kostiumėlių tendencijos 2021-aisiais

Artėjant vasarai, pradedame galvoti apie šiltojo sezono garderobą, kurio neatsiejama dalis – maudymosi kostiumėliai. Verta pastebėti, jog kasmet besikeičiančios mados tendencijos vyrauja ne tik tarp drabužių, avalynės, aksesuarų, bet taip pat ir maudymukai žengia koja kojon su mada. Moterys, norinčios atrodyti stilingai ne tik gatvėje, bet ir paplūdimyje ar SPA komplekse, turėtų atkreipti dėmesį, kokie maudymosi kostiumėliai bus madingi 2021-aisiais. Tad slink žemyn ir sužinok!

Gyvūnų raštai

Visos žinome, kokia pastarųjų metų tendencija yra gyvūnų rašto audiniai. Ši tendencija nesitrauks ir 2021-aisiais, todėl drąsiai rinkitės tiek atskirų dalių, tiek vientisą maudymuką su zebro, tigro, leopardo, jaguaro raštais.

Aukštas juosmuo

Maudymosi kostiumėlis aukšto liemens kelnaitėmis išryškins smėlio laikrodžio figūros privalumus – liekną juosmenį ir apvalius moteriškus klubus. Toks modelis ne tik padės jaustis patogiai, bet ir patrauks aplinkinių žvilgsnius.

Raukiniai

Mintis apie raukiniais puoštą maudymosi kostiumėlį nukelia tiesiai į šiltus kraštus, geltono smėlio paplūdimį. Raukiniai ant petnešų, užrišimo virvelių, pečių juostoje – ryški 2021-ųjų maudymosi kostiumėlių tendencija, tačiau verta pastebėti, jog jie pabrėžia vietą, kurioje yra. Todėl jei norite išryškinti krūtinę, rinkitės raukinius viršutinėje, jei klubus – apatinėje kostiumėlio dalyje.

Asimetrinis kirpimas

Asimetriniai kirpimai, tarsi apkabinantys visą kūną – visiška naujiena maudymosi kostiumėlių tendencijose. Toks modelis pabrėžia kūno linkius, atrodo stilingai ir patraukia dėmesį.

Mažas juodas maudymosi kostiumėlis

Kaip ir mažą juodą suknelę, taip ir atskirų dalių mažą juodą maudymosi kostiumėlį turi turėti kiekviena moteris savo vasaros spintoje. Tai modelis, kuris niekada „neišeina iš mados“, visada atrodo stilingai. Tačiau šiais metais – tai viena iš maudymosi kostiumėlių tendencijų.

Minkšti audiniai

2020-uosius praleidome namuose, tad jaukumas ir patogumas buvo tikra aktualija. Todėl ir 2021-aisiais mados tendencijos atspindi šį aspektą – jaustis patogiai tuo, ką dėvime. Todėl įsigyjant klasikinius maudymosi kostiumėlių modelius, pavyzdžiui – kvadratinės iškirptės liemenėlę, rinkitės minkštą audinį.

Kai jums idealiai tinkantis maudymosi kostiumėlis jau įsigytas, planuojant šiltojo sezono garderobą ir vykstant išsvajotų atostogų, neužmirškite vėjyje plazdančios suknelės, šiaudinės skrybėlės, akinių nuo saulės ir paplūdimio rankinės – šie tik sukurs išbaigtą Jūsų atostogų įvaizdį.

M.B.


Taip pat skaitykite:

Naujoji  valdančioji dauguma keis ir vadovybę.
7 – Jaunimo erdvė – iššūkis išjungti socialinius tinklus
Privalomas augintinių ženklinimas – gyvūnų saugumui ir žmonių atsakomybei
Visą savaitgalį – galimybė pasiskiepyti prioritetinėms grupėms
Buvę gyvenviečių paštai – rajono reikmėms
Tradicinių amatų puoselėtojams – parama
Gyvojoje skiepijimosi eilėje Gargžduose –  ir apsisprendę, ir abejojantys
Turgaus prekiautojus slegia nežinomybė dėl ateities
Gargždiškė iš Švedijos atidarė natūralių produktų parduotuvę
Klaipėdietės verslininkės: dėvėta mada – ne gėda
Vėtyto ir mėtyto Kantvainų vėjo malūno istorija
Gargždų krašto muziejus įvardija karantino praradimus
Jaunieji gribžiniškiai kelyje bus saugesni
Laukia ypatingi metai Gargždų atvirame jaunimo centre
Klaipėdos rajonas tampa unikalios idėjos dalimi
Skelbiamas konkursas Gargždų autobusų stoties statyboms
UAB „Mida LT“ – nominacijos „Wonder of 2020“ nugalėtoja
Priklausomybė nuo azartinių lošimų atėmė viską: atsitokėjo tik praradęs laisvę
Masažas – procedūra, turinti daugiau naudos nei dažnas pagalvoja

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Vieniems – vienaip, kitiems – kitaip

Ketvirtadienį gargždiškis, dirbantis Klaipėdoje, iš…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook