Lietuvos čempionate – gargždiškės triumfas

Čempionė A. Giaštautatė po apdovanojimo.

Savaitgalį Marijampolėje vyko Lietuvos jaunių iki 15 metų sunkiosios atletikos čempionatas.

Visų nuostabai į šias varžybas po zoninių atrankos varžybų pateko net septynios mergaitės. Buvo 10 svorio kategorijų, o finale kiekvienoje svorio kategorijoje dalyvavo po šešis sportininkus. Svorio kategorijoje iki 58 kg čempione tapo gargždiškė Akvilė Giaštautaitė. Ji išrovė 47 kg sveriančią štangą, o stūmimo veiksme – 59 kg, dvikovėje pasiekė 106 kg. Tai istorinis įvykis.

II vietą iškovojo irgi mergaitė iš Telšių, o III vieta atiteko berniukui iš Klaipėdos. Sunkiausio svorio kategorijoje II vietą iškovojo Lapių pagrindinės mokyklos moksleivis Mindaugas Viršilas. Svorio kategorijoje iki 55 kg penktas liko Nojus Brazdeikis, kuriam tik 12 m. Šiais metais jis jau iškovojo Lietuvos čempiono titulą amžiaus grupėje iki 13 metų.

Šiemet sunkiaatlečiai iš Lietuvos čempionatų jau parvežė 10 medalių ir komandinę trečiąją vietą, o dar laukia čempionatas iki 17 metų, kuris vyks Panevėžyje spalio 9–10 dienomis. Ir čia tikimasi medalių.