Lengvaatlečiai varžybų sezoną atidarė Kintuose

Šeštadienį, rugsėjo 17 d., Kintuose, Šilutės r., Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacija surengė XXXVIII tradicinį tarptautinį bėgimą Ventė–Kintai. Jis skirtas bėgimo iniciatoriaus ir organizatoriaus, Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos prezidento R. Bernoto 75-osioms metinėms paminėti.

Rudeniškai gražų šeštadienio rytą į nuostabų mūsų šalies kampelį Ventę suvažiavo daugiau nei 300 greitakojų ne tik iš visų šalies regionų, bet ir Latvijos, Rusijos bei Baltarusijos. Jie varžėsi net dvidešimt vienoje amžiaus grupėje. Gargždų sporto mokyklai atstovavo 22 sportininkai. Vaikų amžiaus grupėje 500 metrų distancijoje Gabrielė Kerpytė ir Ignas Račkus iš Endriejavo iškovojo I vietą. Raidas Gruzdys (gim. 2010 m.) ir Smiltė Vaitkevičiūtė užėmė III vietą.

Jaunučių grupėje 1 km bėgime Mantas Jankauskas iškovojo I vietą (trenerė L. Gruzdienė). Lengvosios atletikos trenerė I. Rimkuvienė 10 km distancijoje iškovojo II vietą. Gargždiškis Valerijus Pontežis senjorų grupėje taip pat įveikęs 10 km distanciją užėmė irgi II vietą.

Visi sportininkai grįžo labai patenkinti: visiems bėgimo dalyviams buvo įteikti sertifikatai, po bėgimo jų laukė gausios vaišės. „Ventė–Kintai – tai vienas gražiausių, įdomiausių, dosniausių bėgimų Lietuvoje“, – mintimis dalijosi Gargždų SM trenerė I. Rimkuvienė.