Kviečia dovanoti trispalves nepasiturintiesiems

Kviečia dovanoti trispalves nepasiturintiesiems

Klaipėdos rajono savivaldybė, ruošdamasi šimtmečio Vasario 16-ajai, dovanoja 100 vėliavų seniūnijoms, bendruomenėms, nepasiturintiesiems ir kviečia prie šios iniciatyvos prisijungti visuomenę.

Savivaldybė kviečia piliečius, verslininkus, kaimynus padovanoti po trispalvę tiems, kurie įsigyti vėliavos neturi finansinių galimybių.

„Žengiame pirmą žingsnį – nupirkome 100 trispalvių, išdalijome jas seniūnijoms, o seniūnijos vėliavas padovanos bendruomenėms ir finansinių išteklių stokojantiems piliečiams. Jei žinote kaimynus, pažįstamus, kurie norėtų iškelti vėliavą prie namų, rekomenduokite juos seniūnijoms, pasirūpinkite, kad daugiau trispalvių įsimintiną Vasario 16-ąją ir kitomis progomis papuoštų Klaipėdos rajono gyventojų namus, – kviečia Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Karbauskas. – Trispalvę kaimynui, stokojančioms šeimoms kviečiame dovanoti ir verslininkus, pasiturinčius piliečius. Akivaizdu, kad iškelti vėliavą – patriotiškumo, laisvės, pasididžiavimo savo Tėvyne ir tvirtos bendruomenės simbolį, tampa ne prievole, o natūraliu noru taip išreikšti pagarbą savo šalies protėviams, istorijai ir tautiškumui. Padėkime tai padaryti ir tiems, kuriems trūksta pinigų.“

Klaipėdos rajono savivaldybė kviečia bendruomenę prisijungti prie šios iniciatyvos. Seniūnijų seniūnų kontaktus galima rasti internetiniame tinklalapyje www.klaipedos-r.lt. Į seniūnijas galima kreiptis ir norint padovanoti vėliavų ir parekomenduoti tuos, kuriems tų vėliavų reikia labiausiai.

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Komandos paieškos

Prieš gerą pusmetį Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijoje teko vesti pamoką apie toleranciją žiniasklaidoje, politikų įvaizdžio kūrimo visuomenės informavimo priemonėse niuansus. Abiturientų…

Plačiau »

Agnė Adomaitė

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar lankotės festivalyje „Ruduo Gargžduose“?