Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos nario Martyno Pociaus 2019 metų veiklos ataskaita

2019 m. savivaldos rinkimuose buvau išrinktas 9-ojo šaukimo Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos nariu, pradėjau trečią kadenciją Klaipėdos rajono savivaldybės taryboje. Į Tarybą buvau išrinktas su visuomeniniu rinkimų komitetu „Kuriam kartu“, kartu su bendraminčiais Sigitu Karbausku ir Viktoru Kura. Esame Tarybos frakcijos „Kuriam kartu“ nariai, aktyviai dirbame opozicijoje.

2019 m. dalyvavau visuose Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos posėdžiuose. Per ataskaitinį laikotarpį vyko 9 posėdžiai, kuriuose buvo apsvarstyti 348 klausimai ir 28 informacijos.

Vykdydamas Vietos ūkio ir kaimo reikalų komiteto nario pareigas, dalyvavau visuose komiteto posėdžiuose. Taip pat dalyvavau Klaipėdos rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos, Smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros programos vertinimo komisijos posėdžiuose, Jungtiniame Švietimo, kultūros ir sporto bei Vietos ūkio ir kaimo reikalų komitetų posėdyje.

Atstovaudamas viešajam interesui, bendravau su gyventojais, įstaigų, institucijų atstovais. Dalyvavau susitikimuose su nevyriausybinėmis organizacijomis, rajono bendruomenėmis. Aktyviai bendrauju su Klaipėdos rajono gyventojais, įsiklausau į jų problemas ir rūpesčius, pagal galimybes stengiuosi padėti spręsti jiems iškilusias problemas. Kaip opozicijos atstovas buvau vienas iš Gyventojų apklausos dėl daugiafunkcio sporto statybos vietos keitimo iniciatorių.

Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos nario veiklą vykdau vadovaudamasis Lietuvos Respublikos įstatymais, Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos veiklos reglamentu ir kitais teisės aktais.

Visada esu pasiruošęs kalbėtis su visais Klaipėdos rajono gyventojams jiems rūpimais savivaldos klausimais. Susisiekite telefonu 8 699 65537 arba el. paštu martynas@terabaitas.lt.

Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos narys Martynas Pocius


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Karūnuotieji

Covid-19 nesirenka nei pagal amžių,…

Plačiau »

Agnė ADOMAITĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas