Kirpykla subalansuota mažiausiems, bet tinka ir kitiems

Pianino mokytoja Sandra Venckutė-Gailiušienė (pirma iš dešinės) verslą kuria remdamasi asmenine patirtimi. Kol kas kirpyklai ji vis dar neišrinko pavadinimo, tad kviečia „Bangos“ skaitytojus teikti savus variantus tel.: 8 672 47118.

Jei anksčiau vaiko apsilankymas kirpykloje jums būdavo didžiulis iššūkis, galite lengviau atsikvėpti – Gargžduose jau veikia specialiai mažiesiems sukurta kirpykla. Kėdė lyg automobilis, prieš akis – žydrasis ekranas, žinoma, veidrodžiai. Jei to nepakanka, gelbsti įvairiausi žaislai. Dėmesį nukreipus mėgstamon veiklon, kirpėja jūsų mažyliui akimirksniu suformuos stilingą šukuoseną.

Sūnus parodė poreikį

Kirpyklos patiems mažiausiesiems idėja kilo gargždiškei Sandrai Venckutei-Gailiušienei. „Pati auginu trejų metų sūnų Ąžuolą. Jį nuvesti į kirpyklą būdavo labai sudėtinga: berniukas labai nemėgdavo. Dėl to veždavome į uostamiestį, kur jau seniai veikia kirpykla mažiesiems. Tad pagalvojau, kad ir Gargždams būtų šaunu turėti tokią kirpyklėlę“, – pasakoja Sandra.

Ji pati yra pianino mokytoja Gargždų muzikos mokykloje, jau kelerius metus veda pamokas ir privačiai. „Ieškojau vietos, kur galėčiau turėti savo nuolatinį privačių pamokų kabinetą, tad išsinuomojau antrąjį aukštą, taip pat truputį pirmojo buvusiame vandentiekio pastate, kuris dabar priklauso „GT Transport“. Kadangi vietos čia daug, tai čia bus organizuojama daug veiklų. Nuo pat gimimo esu labai aktyvi, todėl turiu daug sumanymų“, – užsiminė muzikos pedagogė. Ji pripažįsta, kad išsinuomoti didžiulį plotą buvo rizikinga, vyras truputį abejojo, tačiau Sandra tvirtai pasiryžo. Anot jos, vidinė apdaila buvo, beliko pasirūpinti įranga, tam pakako asmeninių santaupų.

Veda privačias pamokas

Pati Sandra čia veda privačias pianino pamokas pagal Suzukį metodą. Net patys mažiausieji yra mokomi grojimo technikos kartu su mama, tėčiu ar seneliais. „Mano sūnus koncertavo jau 2,5 metų, dabar mažiausiam mano mokiniui sukaks treji. Kadangi vaikai mokosi su tėvais, tai būna, kad ir mamos puikiai išmoksta groti pianinu“, – džiaugiasi S. Venckutė-Gailiušienė.

Kirpykla mažiesiems čia jau veikia taip pat visu pajėgumu. Pagal pageidavimą atėję klientai yra įamžinami momentine fotografija, ateityje jiems bus išduodami ir apsilankymo kirpykloje diplomai. „Jei apsikirpti norės ir vyresnieji broliai, seserys, o gal net mamos ir tėčiai, tai kirpėjos taip pat išpildys pageidavimus, mat yra įrengta kirpimo kėdė ir vyresnio amžiaus vaikams, suaugusiesiems“, – informavo pradedančioji verslininkė.

Šalia – didžiulė žaidimų erdvė, kurioje vaikai gali padūkti, kol kerpami likę šeimos nariai. Čia vedamos ir pilateso treniruotės, planuose – ir mankštos nėščiosioms. Pirmajame aukšte veikia logopedo kabinetas.

Agnė ADOMAITĖ


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Tokia savaitė

Pirmąją pavasario mėnesio savaitę Lietuvoje…

Plačiau »

Vilija BUTKUVIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar labiau tvarkotės namus prieš Velykas?