Gargžduose maudynių sniege baigtis: 12-metei smegenų sukrėtimas

Pirmoji žiemos diena ir iškritęs sniegas Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos ugdytinei baigėsi ligoninėje. 12-metei sniego gniūžtę pakeitė spyris į galvą, jai diagnozuotas smegenų sukrėtimas. Penktadienį Savivaldybėje šaukiamas neeilinis Švietimo, kultūros ir sporto komiteto posėdis. Jame bus ieškoma priemonių, kaip pažaboti vis gajesnį smurto proveržį ir patyčias tarp mokinių.

Vainikavo spyris į galvą

Visuomenės akiratin Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla pakliuvo penktadienį. Per pertrauką jos ugdytiniai netoliese esančios Sporto mokyklos stadione sumušė 5-okę. Įvykis užfiksuotas vaizdo kameromis. Filmuotoje medžiagoje matyti, kad būrys berniukų už parankių apie 11 val. į stadioną atsitempia tris mergaites. Dvi iš jų parverčia ant žemės ir jas murkdo sniege. Į gulinčias 12-metes skrieja virtinė gniūžčių, mergaitėms sniego kliuvo ir už apykaklių, ir į burną. Būrio berniukų nemalonę užsitraukusi mokinė bando gelbėtis: stojasi, tačiau yra antrąkart parverčiama. Staiga gretimai stovintis paauglys spiria esą į žemės grumstą, tačiau pataiko 5-okei į galvą. Visgi vos kelias minutes trukęs išpuolis baigiasi. Nukentėjusioji pakyla ir kartu su draugėmis grįžta į mokyklą. 13 berniukų ir 3 mergaitės palieka Sporto mokyklos stadioną.

Visą straipsnį skaitykite trečiadienio „Bangos“ 7 puslapyje.

Aistė NOREIKAITĖ

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Gėris vis tiek laimi

Kas, jei ne prieškalėdinis laikotarpis yra pats geriausias laikas įdomioms iniciatyvoms, prasmingiems susitikimams, geriems, tebus jie ir maži, darbams. Ir…

Plačiau »

Vilija BUTKUVIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar prieš šv. Kalėdas atsiprašysite įskaudintų žmonių?