Gargždų krepšininkai iškovojo svarbią pergalę

Penktadienį Gargždų sporto centro krepšininkai išvykoje žaidė svarbias varžybas su Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ komanda.

Šiuo metu Gargždų SC komanda RKL A diviziono turnyrinėje lentelėje užima 5-ąją vietą, Marijampolės komanda – 6-ąją. Atkakli kova vyko tik pirmąjį kėlinį, kurį gargždiškiai laimėjo 22:19. Per likusius tris kėlinius Gargždų SC krepšininkai pademonstravo geležinę gynybą ir įrodė savo pranašumą. Aktyviai ir drausmingai sužaidę likusią varžybų dalį gargždiškiai rezultatu 88:57 (22:19; 19:9; 28:8; 21:19) sutriuškino „Sūduvos-Mantingos-2“ komandą ir išsaugojo 5-ąją vietą turnyrinėje lentelėje. Šį penktadienį 19 val. namuose gargždiškių laukia svarbi dvikova su Kauno KTU komanda, kuri šiuo metu turnyrinėje lentelėje žengia ketvirta.

Savaitgalį Gargždų SC tinklininkai žaidė dvejas varžybas išvykoje. Šeštadienį Raseiniuose mūsiškiai rezultatu 0:3 (22:25; 13:25; 14:25) pralaimėjo „Norvelitos“ tinklininkams, o sekmadienį Vilniuje rezultatu 3:0 (25:18; 25:23; 25:17) nugalėjo Vilniaus VGTU komandą.

Šeštadienį Raseiniuose žaidė ir Gargždų SC tinklininkės. Deja, antrą kartą raseiniškių šį sezoną įveikti nepavyko. Po keturių setų kovos rezultatu 3:1 (25:27; 25:19; 25:19; 25:20) pergalę iškovojo „Karpynės“ tinklininkės.