Gardus „Vlantanos“ krovinys pasieks Dauparų–Kvietinių seniūnijos vaikučius

UAB „Vlantana“ generalinis direktorius T. Stonys (trečias iš dešinės) ir administracijos direktorė J. Čekuolienė, Dauparų seniūnaitė Ilona Kančiuvienė, Dauparų–Kvietinių seniūnijos l. e. seniūno pareigas Vytautas Tirevičius, Smilgynų seniūnaitė Ligita Uvarova, Kvietinių bendruomenės valdybos narė Violeta Tamošauskienė, Kvietinių seniūnaitė Audra Jurkienė aptarė kalėdinių dovanėlių akciją seniūnijoje.

Įdomiausias ir ilgiausias UAB „Vlantana“ reisas per aštuonias laiko zonas driekėsi iš Paryžiaus į Vladivostoką. Tuokart pagal užsakymą vilkikai vežė visų pasaulio šalių vaikų mėgstamiausią gardėsį – ledus. Šįkart artėjančių šv. Kalėdų proga šios bendrovės vadovų sumanymas pradžiuginti saldumynais vietinius mažuosius smaližius turėjo vos kelių kilometrų kelią: jis driekiasi iki Dauparų–Kvietinių seniūnijos gyvenviečių.

Minėtos seniūnijos teritorijoje įsikūrusi UAB „Vlantana“ jau ketverius metus bičiuliaujasi su aplinkinėmis bendruomenėmis: teikia paramą įvairioms šventėms, neatsisako padėti, jei seniūnijai reikia ir kokios nors ūkinės pagalbos. Tačiau viena proga per metus būna ypatinga: bendrovė finansiškai pasirūpina, kad Kalėdų Senelio dovanų maišas bendruomenių eglutės įžiebimo šventėse būtų kupinas saldainių. Šiais metais Kvietinių bendruomenei UAB „Vlantana“ skyrė 500 eurų kalėdinių saldainių dovanėlėms. Seniūnijos, bendruomenių atstovai šiuos saldainius patys gražiai supakuos ir seniūnaičiai išdalindami pradžiugins apie 500 seniūnijos vaikų. Saldžios dovanėlės skiriamos neatsižvelgiant į šeimų socialinę padėtį: kalėdinė šventė yra skirta visiems mažiesiems.

Praėjusio penktadienio pavakarę UAB „Vlantana“ administracijos biure su Dauparų–Kvietinių seniūnijos, bendruomenių atstovais susitiko bendrovės generalinis direktorius Tomas Stonys ir administracijos direktorė Judita Čekuolienė. Prisiminta, kad seniūnijos ir bendrovės bendradarbiavimas prasidėjo dar tada, kai Judita vadovavo Dauparų–Kvietinių seniūnijai. „Siekiame tęsti bendradarbiavimo tradicijas. Esame socialiai atsakinga įmonė ir mums tikrai svarbu, koks bendruomeninis gyvenimas vyksta aplinkui ir kaip mes į jį galime įsilieti kartu kurdami pridėtinę vertę“, – susitikime kalbėjo J. Čekuolienė.

UAB „Vlantana“ generalinis direktorius T. Stonys akcentavo, kad bendrovė, kurioje dirba apie 2 500 žmonių, naujuosius metus pasitinka su naujais iššūkiais: planuojamos ir investicijos, ir įmonės restruktūrizacija, kuri efektyvins ir optimizuos bendrovės veiklą.

„Darbų gausoje gyvename ir švenčių laukimo nuotaikomis“, – susitikime su Dauparų–Kvietinių seniūnijos, bendruomenių atstovais kalbėjo generalinis direktorius. Jis pasidžiaugė, kad „Vlantanoje“ taip pat puoselėjama kalėdinio vakarėlio tradicija: žiūrimas spektaklis, įteikiamos nominacijos, vyksta diskoteka – juk daug jaunimo įmonėje! Tiek bendrovės klientams, tiek darbuotojams jau pakuojamos simbolinės kalėdinės dovanėlės: kartoninio vilkiko krovinys kvepės saldainiais. Ir skleis tokią pat šventišką nuotaiką kaip ir Dauparų–Kvietinių seniūnijos bendruomenių vaikučiams dovanoti kalėdiniai saldumynai.

Vita VITAITĖ

A. VALAIČIO nuotr.


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Pasivaikščiokime

Laisvė gyventi, kaip tu nori,…

Plačiau »

Agnė ADOMAITĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas