Erzelį kelti lengviau nei pasidžiaugti

Gargžduose pastaruoju metu vyksta daug gatvių remontų, tiesiami nauji šaligatviai, tvarkomi gėlynai. Daug metų buvome kaip rajono centras apkiautę, dabar jau ryškėja šiuolaikiškesnio miesto bruožai.

Socialinėje erdvėje bet koks naujas žingsnis yra pasitinkamas įvairiais vertinimais. Pastebiu, kad daugelis žmonių džiaugiasi matydami mieste akivaizdžias permainas, kitokį požiūrį į gargždiškių poreikius. Tačiau kantrybės turime mažokai, nes net permainos sukelia erzelį. Jei vyksta remontai, tai apribojamas ir eismas, gali būti, kad ir ne vienam mėnesiui. O mes norėtumėm, kad viskas pasikeistų lyg burtų lazdele mostelėjus? Stebiuosi, kaip žmonės turi laiko nuo ryto iki vakaro feisbuke dejuoti, pirštu rodyti į bet kokias smulkmenas, skleisti nepagrįstus gandus. Kažkur kažką viena ausim girdėjo ir kitiems pasakoja: aną dieną gargždiškių diskusijose skaičiau, kaip vienas feisbuko „rašytojas“ aiškino, kad esą Gargždų seniūniją už miesto iškels. Žmogelis girdėjo, kad kažkur varpai skambėjo, bet juk tai netiesa. Gargždų seniūnija kaip buvo Žemaitės g., taip ir liks, kalba juk ėjo apie Kvietinių–Dauparų seniūniją, o ir ta tame pačiame pastate Žemaitės g. liks. Tai kam tokius absurdus skleisti?

Klaipėdos gatvės alėjoje pertvarkytas gėlynas irgi sukėlė diskusijas, vėl kažkas rypavo, jog ne tokie augalai, ne taip pasodinti. O mano širdis džiaugiasi, kad miesto želdynai pamažu įgauna savitą stilių, tą akivaizdžiai jau pamatėme šią vasarą, kai sumirgėjo gėlės ant atitvarų, kai visu grožiu atsiskleidė vazonuose pasodintos. Manau, bus tikrai gražu ir pertvarkytoje alėjoje. Kantrybės, o pavasarį visi pasigrožėsime!

Vaida ŽILINSKIENĖ


Taip pat skaitykite:

A. Bogdanovas. Svarbu didinti gyventojų pasitikėjimą ir gerinti paslaugų teikimą
Rinkimų drama baigėsi P. Gražulio pergale:  R. Petrauskienė sustoti neketina
Panaudotoms žvakidėms – specialūs konteineriai kapinėse
Pertekliniai ženklai prie įstaigų
Jaunieji gargždiškiai – II lygos nugalėtojai
Lietuvos vyrų tinklinio čempionate – setas su 70 taškų
Veiviržėniškės gėlės – įvairioms progoms
Apdraudusieji ūkinius gyvūnus gali susigrąžinti dalį išlaidų
Kai išgyveni tai pats, – į ligą žiūri kitomis akimis
Džiaugiuosi, kad mečiau, ir raginu tave padaryti tą patį
Konsultavimo paslaugos kaime –  abipusė nauda

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Kaip pavadinsi, taip nepagadinsi?

Seimo rinkimų antrojo turo Klaipėdos…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook