Dauparų–Kvietinių seniūnija – nei pavadinimas, nei vieta nesikeis

Pastaruoju metu visuomenėje kyla nemažai diskusijų dėl Dauparų–Kvietinių seniūnijos. Čia gyvenantys žmonės aptarinėja pavadinimo keitimą, kur jie bus aptarnaujami. Klaipėdos rajono savivaldybė matydama, kad seniūnijos gyventojams patogiausia ir toliau vykti į Gargždus, priėmė sprendimą nekeisti nei Dauparų–Kvietinių seniūnijos pavadinimo, nei vietos. Gyventojai ir toliau visais reikalingais klausimais galės konsultuotis Gargžduose įsikūrusioje seniūnijoje.

Dauparų–Kvietinių seniūnija vienija net 19 kaimų, o jos teritorijoje gyvenančių žmonių skaičius jau perkopė keturis tūkstančius ir kasmet didėja. Kadangi seniūnija įsikūrusi netoli dviejų miestų – Gargždų ir Klaipėdos, ją mielai renkasi vis daugiau gyventojų bei verslo įmonių.

Visą šį laiką seniūnijos gyventojai buvo aptarnaujami Gargžduose įsikūrusioje seniūnijoje, nes taip žmonėms yra patogiau. Tačiau vidaus reikalų ministro pasirašytame įsakyme buvo įtvirtinta nuostata, kad seniūnijos buveinė, t. y. patalpos, darbuotojai turi būti jos aptarnaujamoje teritorijoje. Kitaip tariant, fiziškai seniūnija turėjo būti Dauparuose, Kvietiniuose, Gobergiškėje arba bet kurioje kitoje gyvenvietėje, esančioje seniūnijos teritorijoje. Tokia pati situacija buvo ir su pavadinimu, kuris turėjo atitikti gyvenamosios vietovės, kurioje yra seniūnijos buveinė, pavadinimą.

Todėl su gyventojais, kviečiant bendruomenės atstovus, seniūnaičius buvo pradėta diskusija dėl Dauparų–Kvietinių pavadinimo keitimo, o ateityje galbūt svarstyti ir vietos, kur gyventojai bus aptarnaujami, klausimą.

Seniūnijos pavadinimo keitimas didelių diskusijų visuomenėje nesukėlė, tačiau imta nuogąstauti dėl aptarnavimo vietos. Dalis seniūnijos gyventojų išreiškė norą ir toliau seniūniją matyti Gargžduose, o ne kažkurioje iš seniūnijos gyvenviečių. Tad Klaipėdos rajono savivaldybė matydama, kad žmonėms patogiausia ir toliau vykti į Gargždus, priėmė sprendimą nekeisti nei Dauparų–Kvietinių seniūnijos pavadinimo, nei vietos.

Dauparų–Kvietinių seniūnija ir toliau taip vadinsis, o jos gyventojai visais reikalingais klausimais galės konsultuotis Gargžduose įsikūrusioje seniūnijoje.

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija


Taip pat skaitykite:

A. Bogdanovas. Svarbu didinti gyventojų pasitikėjimą ir gerinti paslaugų teikimą
Rinkimų drama baigėsi P. Gražulio pergale:  R. Petrauskienė sustoti neketina
Panaudotoms žvakidėms – specialūs konteineriai kapinėse
Pertekliniai ženklai prie įstaigų
Jaunieji gargždiškiai – II lygos nugalėtojai
Lietuvos vyrų tinklinio čempionate – setas su 70 taškų
Veiviržėniškės gėlės – įvairioms progoms
Apdraudusieji ūkinius gyvūnus gali susigrąžinti dalį išlaidų
Kai išgyveni tai pats, – į ligą žiūri kitomis akimis
Džiaugiuosi, kad mečiau, ir raginu tave padaryti tą patį
Konsultavimo paslaugos kaime –  abipusė nauda

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Kaip pavadinsi, taip nepagadinsi?

Seimo rinkimų antrojo turo Klaipėdos…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook