Bendradarbiavimas su Klaipėdos universitetu ateityje tik stiprės

Bendradarbiavimas su Klaipėdos universitetu ateityje tik stiprės

Nuotraukoje iš kairės: vicemerė Violeta Riaukienė, meras Vaclovas Dačkauskas, laikinai Klaipėdos universiteto rektoriaus pareigas einantis prof. dr. Artūras Razbadauskas, Tarybos narys Egidijus Skarbalius.

 

Klaipėdos rajono savivaldybėje gegužės 18 d. pirmą kartą lankėsi laikinai Klaipėdos universiteto rektoriaus pareigas einantis prof. dr. Artūras Razbadauskas. Svečią priėmė Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas, vicemerė Violeta Riaukienė, kartu atvyko ir Tarybos narys Egidijus Skarbalius.

Susitikimo metu aptartas tolimesnis Klaipėdos rajono savivaldybės ir Klaipėdos universiteto bendradarbiavimas, kuris ateityje turėtų tik stiprėti: diskutuota apie socialinių, sveikatos, technologinių krypčių universitetinių klasių rajono gimnazijose atsiradimą, Sveikatos mokslų fakulteto studentų praktiką ir darbą po studijų Gargždų ligoninėje ir pirminės sveikatos priežiūros centre, mokslo centro vaikams ir jaunimui steigimą bei kitas bendradarbiavimo galimybes.

Klaipėdos universiteto rektoriaus pareigas einantis prof. dr. Artūras Razbadauskas tikino, kad Klaipėdos universitete ruošiami puikūs specialistai, dirbantys visame Klaipėdos regione, bei dėkojo merui už paramą, kai buvo sprendžiamas universiteto likimas. Meras Vaclovas Dačkauskas patikino, kad Klaipėdos rajono savivaldybė palaikė ir palaikys Klaipėdos universitetą. Pasak mero, Klaipėdos universitetas turi išlikti savarankiška ir stipri aukštojo mokslo įstaiga visame Vakarų Lietuvos regione, rengianti ne tik puikius jūrinių specialybių, viešojo administravimo, žurnalistikos, socialinės ir sveikatos srities specialistus, bet ir mokslininkus.

Ernesta STRAKŠYTĖ

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyriaus vyriausioji specialistė


Taip pat skaitykite:

A. Balnionienė: mūsų siekis – darniai vystoma rajono infrastruktūra
Kviečiame originaliai puošti lauko erdves: šventinę nuotaiką galime kurti ir patys
Virtualus eglės įžiebimas
Kalėdos pro kultūros langus
Žydų indėlį miestui primins kino teatro siena
Daugiabučių dezinfekcija –  pagal poreikį
Prie garažų – ir statybos, ir gėlės
Kretingalės darželis skęsta – sprendimas jau yra?
Bėrė ir Meškis patraukia miestiečių dėmesį
Tinklinio daigus Gargžduose laisto „Amber-Arlanga“
Patarimai, kaip valdyti savo finansus pandemijos ir karantino metu
Perku automobilį: apie ką reikia pagalvoti?
Kai nejauti simptomų, tačiau sergi liga, galinčia sukelti vėžį

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Akivaizdu

Laimėti varžybas – viena, o pasidalinti…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook