2020 Gegužės 29
Kartu su 7 Žemaitijos rajonuose 25 000 egz. tiražu platinamu spalvotu informaciniu-reklaminiu savaitraščiu 

Administracijos pavaduotojo postas – M. Šunokui

Būsimą Administracijos direktoriaus pavaduotoją pasveikinti specialiai atvyko LR Seimo narė R. Petrauskienė.

Ketvirtadienį posėdžiavusi Klaipėdos rajono savivaldybės taryba apsvarstė 36 sprendimų projektus ir 3 informacijas. Slaptu balsavimu patvirtinta Administracijos direktoriaus naujo pavaduotojo Mindaugo Šunoko kandidatūra. Jis pareigas turėtų pradėti eiti nuo lapkričio 11 d.

Iš verslo – į politiką

Posėdyje tądien nedalyvavo tik Tarybos nariai Jonas Dumašius ir Jonas Dromantas. Kadangi buvusi Administracijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Pet­rauskienė tapo LR Seimo nare, į jos pareigas Administracijos direktorius Artūras Bogdanovas pasiūlė Tarybos nario Mindaugo Šunoko kandidatūrą. Tarybos narys Raimondas Simonavičius paprašė prisistatyti: papasakoti apie savo išsilavinimą, darbinę patirtį, vadovavimo įgūdžius. „Šiuo metu einu LR Seimo narės R. Petrauskienės padėjėjo pareigas. Esu baigęs „Kranto“ tuomet dar vidurinę mokyklą, Klaipėdos universitete baigiau verslo vadybą, vėliau dirbau tokiose įmonėse kaip „Vičiūnai“, „Agrovet“, „Klaipėdos mėsinė“. Daugiausia dirbau eksporto srityje, tad administracinės patirties tikrai pakanka. Į politiką įsiliejau kaip Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narys, esu partijos Klaipėdos rajono skyriaus pirmininkės pavaduotojas. Esu vietinis, tad gerai žinau rajono gyventojų problemas“, – save pristatė M. Šunokas. R. Simonavičius teiravosi, ar Seimo narės padėjėjo pareigos nesikirs su direktoriaus pavaduotojo. M. Šunokas atsakė, jog atsisakytų padėjėjo pareigų.

Tarybos narį Viktorą Kurą domino būsimo pavaduotojo nuomonė dėl Gargždų daugiafunkcio sporto centro vietos: „Jei bus suorganizuota gyventojų apklausa dėl daugiafunkcio sporto centro vietos parinkimo ir dauguma gyventojų pasisakys už Dariaus ir Girėno gatvę, ar bus į tai atsižvelgta?“ Tribūnoje stovėjęs M. Šunokas atsakė: „Reiks atsižvelgti į gyventojų nuomonę, bus diskusijos ir pasitarę su koalicijos partneriais nuspręsime.“

Stalčiuose sprendimų neužlaikys

Sudaryta slapto balsavimo komisija iš Tarybos narių: Vytauto Butkaus, Aušros Gudauskienės, Martyno Pociaus, Virgilijaus Skuodo ir R. Simonavičiaus. Paskelbta, jog rastas 21 balsavimo biuletenis, 1 buvo negaliojantis. 14 balsavo už M. Šunoko kandidatūrą, 4 – prieš, 2 susilaikė.

M. Šunokas Administracijos direktoriaus pareigas turėtų pradėti eiti nuo lapkričio 11 d. Jam numatomas 2 595 Eur atlyginimas ir priedas už ištarnautus Lietuvos valstybei metus. Posėdyje jį pasveikino tiek meras Bronius Markauskas, tiek specialiai atvykusi LR Seimo narė Rasa Petrauskienė. „Esu rami, jog mano ankstesnes pareigas eis Mindaugas. Tai patikimas, darbštus ir reikalingų kompetencijų turintis žmogus. Labai komunikabilus, tad ras bendrą kalbą su kolektyvu. Be to, vietinis, jam viskas pažįstama. Aš jam taip pat padėsiu, kuo galėsiu“, – teigė R. Petrauskienė. M. Šunokas „Bangai“ sakė, jog pasiūlymas tapti Administracijos direktoriaus pavaduotoju jo nebaugino, priešingai – vyras mėgsta iššūkius, išbandymus. „Taryba priima sprendimus, o Administracija juos vykdo, tad būsiu grandis tarp Tarybos ir gyventojų. Stengsiuosi, kad politikų priimti sprendimai būtų vykdomi tinkamai, neužsigulėtų stalčiuose“, – sakė M. Šunokas. Jo vietą Taryboje turėtų užimti Gargždų ligoninės gydytoja, buvusi ankstesnės kadencijos Tarybos narė konservatorė Vida Ronkaitytė.

Agnė ADOMAITĖ

Aut. nuotr.


Taip pat skaitykite:

Etnografinio stiliaus sodyba – dalelė Lapių kaimo istorijos
Švarindami daugiabučio laiptines, iššvarino ir sąskaitą
Garbioji gargždiškė amžiams grįžo į tėviškę
Ūkininkas iš Vainotiškės: gyvename vilkų irštvoje
„Magy žaislai“ Gargžduose: kokybė nenuvils, kaina pradžiugins
Ekonominio sunkmečio užkratui – tvirtas ES atsakas

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Žydėjimo terapija

Gal ateityje tapsime kitokie, kitaip…

Plačiau »

Virginija LAPIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook