A. Balnionienė: rajono verslininkams – pagalba žengiant į elektroninę erdvę

A. Balnionienė: rajono verslininkams – pagalba žengiant į elektroninę erdvę

Rengiant strateginius dokumentus, kuriais planuojama rajono ateitis artimiausiam dešimtmečiui, ypač Turizmo plėtros bei Strateginį plėtros planą, tenka daug bendrauti su įvairių sričių verslo atstovais. Tai leidžia ne tik išgirsti jų požiūrį, aptarti Klaipėdos rajono ateities viziją, bet ir išsigryninti, ko kartais smulkiajam ir vidutiniam verslui trūksta, norint išlikti konkurencingiems šiandieną, kokiais dar būdais be jau esamų Savivaldybė galėtų prisidėti prie verslo skatinimo.

Šiuo metu, kai verslas susiduria ir su pandemijos iššūkiais, vienas iš būdų išlikti – persikelti į elektroninę erdvę. Jei verslininkas nori išlikti matomas, jis turėtų savo produkciją, paslaugas siūlyti įsigyti internetu, reklamuotis socialiniuose tinkluose ir kitose platformose. Štai čia dažnai smulkiajam ir vidutiniam, o ypač pradedančiam verslui ir reikia pagalbos. Tai matome ne tik tiesiogiai bendraudami su verslu, bet ir iš tikslinių, verslininkams skirtų apklausų.

Mes, kaip Savivaldybė, kuri skatina ir palaiko smulkųjį ir vidutinį verslą, norime padėti rajono verslui žengti pirmuosius žingsnius elektroninėje erdvėje tvirčiau, todėl organizuojame nemokamų paskaitų ciklą apie tai, kaip būti matomiems elektroninėje erdvėje, nuo ko pradėti, kaip susikurti verslo paskyras socialiniuose tinkluose ir kituose kanaluose, kaip išnaudoti nemokamus įrankius, kaip save reklamuoti, kurti kokybišką turinį.

Iš tiesų šie mokymai skirti visiems, nereikia puikiai išmanyti technologijų, socialinių tinklų. Džiaugiuosi, kad patyrę lektoriai ne tik ves mokymus grupei, bet ir teiks individualias konsultacijas. Taip suteikiama reali pagalba konkrečiam verslininkui.

Beje, mokymų metu ne tik bus bendrai aptariamos temos, bet kiekvienas dalyvis, padedamas profesionalo, galės susikurti bei išmokti administruoti verslo paskyras tokiose platformose, kaip www.booking.com, www.airbnb.com, Facebook, Instagram, LinkedIn, Google My Business ir kitose. Mokymų vedėjai išanalizavę konkrečias situacijas patars, ar verslui reikia kurti internetinę svetainę, gal pagal verslo specifiką užtenka socialinių tinklų, gal galima naudotis jau esančiomis platformomis, el. parduotuvių nuoma ir kitų tinklų prekių katalogų galimybėmis.

Šie mokymai – puiki galimybė išmokti pristatyti savo verslą kitaip. Nesvarbu, ar užsiimate individualia veikla, dirbate pagal verslo liudijimą, turite mažąją bendriją ar įmonę. Šie mokymai skirti kiekvienam, kuris nori būti matomas, nori pasiekti naujus klientus ir išmokti ne tik naudotis šiuolaikinėmis technologijomis, bet ir įgyti komunikacijos žinių, pristatyti savo paslaugas, prekes efektyviai.

Mokymai planuojami spalio mėnesį. Jei norėsite juose dalyvauti, jau iš anksto galite registruotis el. paštu mantas.virbauskas@klaipedos-r.lt.

Nuoširdžiai rekomenduoju nepraleisti šios progos. Tai jūsų galimybė perkelti savo verslą į elektroninę erdvę profesionaliai ir kokybiškai.

Savivaldybės informacija spausdinama pagal paslaugų viešojo pirkimo-pardavimo sutartį Nr. AS-751.


Taip pat skaitykite:

Drevernoje ir Svencelėje nuo potvynių saugos nauji pylimai
J. Ruškys: Gargžduose teritorijos planuojamos kompleksiškai
Mokyti(s) su parama lengviau
Kitą rudenį Klaipėdos rajone duris turėtų atverti nauja mokykla
Tarybos posėdyje – klounada prieš rinkimus: remontuojamą Gargždų Kvietinių gatvę politikas siūlė pavadinti Liberalų
Tarybos nariams  S. Karbauskui ir  V. Kurai – grėsmė netekti mandato
Apie prieštvaninius milžinus
Tautinių bendrijų išskirtinumas atsiskleidė Veiviržėnuose
Klaipėdiečiui fotomenininkui atminti – parodos ir albumas
Savo kančią įprasmina padėdama sergantiems vaikams
O ką jūs, jaunuoliai, mainais į mažulę?
Jaunieji kuršiai būrelyje įveikia bet kokias baimes
Sporto centro ugdytiniai kovojo Lietuvos pirmenybėse
Ir dekoratyvios, ir maistingos
Gardžiuokimės su su gargždiške moksleive Toma
Rašytojas savo kailiu pajuto kibernetinių užpuolikų smūgį
L. Linkevičius su Prancūzijos kolega aptarė svarbiausius regiono klausimus

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Neminėkite vien bloguoju

Ramybė gamtoje vis labiau įsiviešpatauja,…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook